2737
2734
عنوان

جاری خواهرم چقدراعتمادبنفس داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2002 بازدید | 83 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین که خواهرم دستش توجیب خودشه مفت خورنیس کافیه همین جاریش داده ازحسادت میترکه خواهرم معلمه

یا خدا طرز فکرتو عوض کن

الان یعنی من ک خانه دارم و ب خودم میرسم و تیپ میزنم شدم مفت خور😂😂😂

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2731
خداییش خیلی اعتمادبنفس داره ولی شوهرش خیلی هیزه همش به من نخ میده بنده خدا خیلی به خودش میرسه ولی به ...

یا خدا اینو دیگ از کجا اوردی 

نبخدامنظورم باکسی نبود من معذرت میخوام ببخشید بخدامنظوری نداشتم

شوخی کردم عزیزم 

ولی درکل اون بنده خدا هم ی انسانه شاید از زندگی لذت میبره و دل شادی داره ک اینجوریه 

شوخی کردم عزیزم  ولی درکل اون بنده خدا هم ی انسانه شاید از زندگی لذت میبره و دل شادی داره ک ای ...

بله درسته ولی جاریش به خواهرم حسادت میکنه رفتارش بامن ومامانم خوبی نیست مارومیبینه بی محلی میکنه من توتاپیک گفتم چقدراعتنادبنفس خوبی داره شوهرش تحصیلکرده مهندسه بخدامنظوری نداشتیم بقیه همش توکامنت ها بامن بدرفتاری میکنم اگه ناراحت شدند من عذرمیخوام

2740
بله درسته ولی جاریش به خواهرم حسادت میکنه رفتارش بامن ومامانم خوبی نیست مارومیبینه بی محلی میکنه من ...

خب پس شما هم رفتار خودش رو داشته باشید 

تو این دنیا هیچکی از وضعی ک داره رازی نیس 

سخت نگیر