2733
2739
عنوان

بچه ها شماهم نمیتونید باور کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 23 پست
 دوسشون داشتم دوسم نداشتن 😕

دقیقاااا 😐🥲 منی که همش تو طول روز توفکرشونم به چپشونم نیستم😐

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
[QUOTE=334711838]پدر مادر دوسم دارن چون بچشونم خب😐[/QUOTE اها منظورت جنس مخالفه😂😂😑😑

نه منظورم جنس مخالف نیست . بابام که اصلا هیچی هیچییی مامانمم حس میکنم چون بچشم تحملم میکنه😐 نامزدمم که مطمئنا کلی دختر بهتر از من براش هست چرا باید دوسم داشته باشه😐💔

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه منظورم جنس مخالف نیست . بابام که اصلا هیچی هیچییی مامانمم حس میکنم چون بچشم تحملم میکنه😐 نامزدمم ...

چقد انرژی منفی 😐😐

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
دوست نداره؟

نمیدونم چی بگم حس میکنم نه ولی خودش میگه داره😐 

2731
چقد انرژی منفی 😐😐

اره بخدا حس میکنم چند روزه انرژی منفی بغلم کرده خاک تو سرش😐😂

دلتنگ کسی ام ک دلتنگم نبود و نیس کسی ک حتی وقتی دلمو شکوند نتونستم ازش متنفر بشم 😭💔

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
دلتنگ کسی ام ک دلتنگم نبود و نیس کسی ک حتی وقتی دلمو شکوند نتونستم ازش متنفر بشم 😭💔

عزیزمممم🥺🫂

از من میشنوی دنبال هیچ پسری ندو. من این کارو چند بار کردم و همش عذاب بود‌. دنبال خودت باش. مگه پسرا چه ع ن خاصین ک همش بدویم دنبالشون. باور کن هیچی نیستن. برا من اون خوب خوبشونم تو زرد از آب دراومد. ب خودت میای میبینی عمرت تو عشقای یه طرفه مزخرف هدر رفت. وقتی ک میتونستی رو خودت و موفقیتت بذاری حروم شد برا کسب توجه و هزار نقشه و ترفند برا این پسرای دوزاری. ک اخرشم نرسیدنه. 

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2740
از من میشنوی دنبال هیچ پسری ندو. من این کارو چند بار کردم و همش عذاب بود‌. دنبال خودت باش. مگه پسرا ...

🙂🙂آره درسته ولی به همین سادگیام نیست