2733
2734
عنوان

آخه خواهر هم آنقدر بدذات میشه؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4884 بازدید | 50 پست
عزیزم منو ابجیام وقتی مجرد بودیم بخون هم تشنه بودیم همش دعا میکردم عروس بشن ازسرم باز بشن ولی الان ک ...

ایشالا که برای من هم همین طور باشه چون دارم دیوونه میشم از بس اذیت مادرم و من رو میکنه ولی بیرون یا مهمانی خودش رو به مظلومیت میزنه و من را مقصر میدونه حالا من هیچ مامانم رو قربونش بشم یه زن همه چی تمومه که از هر انگشتش یه هنر می باره،این خواهرم که کوچیکتر از خودمه میچزونه مامانم رو به حدی که یه بار مامانم تا چند روز از دست این بچه حالش بد شد😭😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظر من ریشه این اختلافات بیشتر برمیگرده به رفتار والدین که بین بچه ها فرق میزارن,  من همیشه دلسوزی خانوادمو میکنم اما خواهرم با اینکه آدم خودخواهیه و اصلا به فکر پدر و مادرم نیست بیشتر تو چشم مامانم ایناست و همیشه ازش طرفداری میکنن,  خواهرم خیلی سیاست داره همیشه منو از چشم خانوادم میندازه

سلام عزیزم اینکه دنبال دوست بگردی اونم سریع اصلا نمیشه تو سعی کن نقطه ظعف خواهر تو بدونی همون طور که اون نقطه ظعف شما رو میدونه هر وقت گفت بیا بریم بیرون بگو نه ممنون جایی کار یا قرار دارم باید برسم به اونجا هر چی هم گفت هیچی نگو فقط بگو شخصیه و یه جوری کن که دلش بمونه واسه خودت چند سری کادو های شیک بخر  بزار جلوی دیدش که مثلا دوستت خریده

شما از کجا میدونی شاید خواهر شماهم  رفته میره بیرون ساندویچ میخوره ولی به شما اینطور میگه  شما هم همون طور کن

2731

خواهرمنو بگگوووو خخخ نزدیک ۴۰سالشه منم ۲۸سالمه مادرمپن ۸ساله فوت کرده هرخواستگاری واسه من اومد دید خوبه انقد چرتو پرت از خودش درست کرد بهشون گف چرا چون از شوهرش سرتر بودن ینی انقد اذیتم میکنه با زبون تلخی ک داره بعضی خواهرا مثل مادر می مونن این از صدتا دشمن دشمنتره اون متاهله من مجرد دلش خیلی خرابه