2733
2739
عنوان

توصیه برای کسایی که میخوان درجا چاق بشن

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 81 پست
سلام عزیزم  خوب چند تا از بهترین خوراکی هایی که بعد تمرین میخورم و بهت میگم که اولیش همین معجو ...

گلم وقتتون بخیر

این خوراکی هایی که گفتبن برای بعد تمرین خیلی خوبه

اما سوالم اینه در طول روز به عنوان وعده های غذایی صبحانه، ناهار ، شام برای افزایش حجم دهی باید چه کرد؟

قهوه بنوشید، یک کتاب خوب بخوانید،به یک موسیقی فوق‌العاده گوش دهید و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید.شاید معنای زندگی همین باشد☕️📚🎼ŵ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم وقتتون بخیر این خوراکی هایی که گفتبن برای بعد تمرین خیلی خوبه اما سوالم اینه در طول روز به عنو ...

وقت شما هم بخیر قشنگم 

اول بگم که فکر اینکه با خوردن زیاد برنج و نون اضافه میکنید و به کل از ذهنتون پاک کنید چون با این ها فقط باعث چاقی شکم میشه 

شما باید توی هر وعدتون مصرف پروتئینتون رو بالا ببرید تا یک چاقی همزمان کل بدن ( تا اینکه فقط شکم باشه ) اتفاق بیوفته و البته گوشت بدن شل نشه بلکه سفت تر هم بشه

مثلا شما نهار قورمه سبزی دارید 

۱۵ قاشق برنج با ۱۰ قاشق خورشت این غذای اصلیه 

سعی کنیدکنار هر غذاتون سالاد باشه و حتما حجم سالادتون بیشتر از غذاتون باشه 

من خودمم با اینکه حجم کار میکنم اما وعده های اصلی و فقط ۵ قاشق برنج با دو قاشق خورشت میخورم 

اما به جاش باید میان وعده های فوق العاده خوب و مقوی مثل تموم اونایی که برای اون خانوم نوشتم بخورم 

مثلا قارچ شکم پر برای عصرانه عالیه 

جو دو سر برای صبحونه عالیه 

سینه مرغ و کلم بروکلی و هویج برای شب عالیه 

اضافه کردن وعده های اصلی فقط باعث چاقی شکم میشه این و حتما بدونید 

2731
وقت شما هم بخیر قشنگم  اول بگم که فکر اینکه با خوردن زیاد برنج و نون اضافه میکنید و به کل از ذ ...

مممنونم ازت قشنگم 

فقط اینکه مکمل هم نیازه؟شما خودتون استفاده میکنین؟

قهوه بنوشید، یک کتاب خوب بخوانید،به یک موسیقی فوق‌العاده گوش دهید و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید.شاید معنای زندگی همین باشد☕️📚🎼ŵ
مممنونم ازت قشنگم  فقط اینکه مکمل هم نیازه؟شما خودتون استفاده میکنین؟

من اهل مکمل نیستم 

با اینکه حرفه ایم و تقریبا مربی محسوب میشم اما مکپل و پیشنهاد نمیکنم 

به جاش طرفدار پر و پا قرص رژیم غذایی های خوشمزم