2752
2734
عنوان

فقط ۵ ماه به خودم فرصت میدم اگه موفق نشم دیگه پلن بعدی خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 22 پست
غلط کردی باید بمونی زندگی کنی .با مرگ تو کسی زندگیشو سیاه نمیکنه .فوقش دوماه غصه میخوره بعدش میگه چی ...

مشکل همینه 

دلم میخواد زندگی کنم اما نمیتونم موفق بشم همیشه شکست میخورم

وزن فعلی ۵۷💪ایشالا تا ۱ تیر وزنم میشه ۵۰💸👄💅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایطت چجوریه..منم تیر کنکور دارم اگه از دستشون خلاص نشم تنها راهم همینه خودمو بکشم..خیلی اذیتم میکن ...

بالا گفتم بخون کنکور رو خوب میدین

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2731
چجوری؟ اگه نشم دیگه تحمل ندارم واقعا..تو زندان دارم زندگی میکنم

الان من مشاور نیستم ولی الویت هارو بخون تست بزن تا روز کنکور بعدم دانشگاه دور ورشته معمولی انتخاب کن شانست  بیشتره .رشته اگه ریاضی هست شیمی بخون .شیمی جلو میندازه اگه تجربی هستی ریاضی بیشتر کار کن

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
ممنون.رشتم انسانیه

باز ریاضی براتون خوبه ببین می تونی بری کلاس خصوصی یا از دانشجو ها کمک بگیری برای تدریس مباحث مهم

2740