2733
2734
عنوان

بابت سوالم معذرت میخوام ولی مذهیاییان جواب بدین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 22 پست
بعل رابطه ممکنه کسی پریودشه تمیشه؟

نه باور کن کلا متوجه نمیشم 

خب اگه پریود باشی که نمیتونی 

مگر اینکه پریودت تموم شده باشه حموم رفته باشی که خب غسل هم گرفتی برای حیض بعد ۷ روز رابطه باشه  و دوباره لک ببینی که بیشتر از ۷ روز کلا حیض نیست حکمش فرق داره 

به هر حال بهتره بعد از اذان زنگ بزنی بپرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
الان از بخش احکام برات میپرسم جوابشو میفرستم فقط مرجع تقلیدت کیه؟

مرسی

من مرجع ندارم متاسفانه

ولی مال همسرم وحیدخراسانیه

دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁
نه باور کن کلا متوجه نمیشم  خب اگه پریود باشی که نمیتونی  مگر اینکه پریودت تموم شده باشه ...

بعدرابطه فورا پریود شدم

عزیزم برات سوال کردم پاسخشون طبق نظر آیت الله خراسانی:

تمام کارهایی که بر جنب حرام هست بر حائض هم حرام است .
دعا خواندن و مناجات داشتن و قرآن خواندن در حال حیض حرام نیست . فقط به فرموده آیةالله وحید خراسانی بنابراحتیاط واجب خانمی که حائض است یا فردی که جنب است تمام سوره هایی که سجده واجب دارند را نباید بخواند و حرام است (دقت شود موقع خواندن قرآن و دعا آیات و اسماء متبرکه مس و لمس نشود )

و برای غسل کردنت هم این پاسخ رو دادن:

انجام غسل جنابت در حال حیض ممنوع نیست و صحیح می باشد اما حتی اگر غسل جنابت نمایند باز هم بخاطر حیضتان بایداز تمام محرمات جنب اجتناب داشته باشند

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
عزیزم برات سوال کردم پاسخشون طبق نظر آیت الله خراسانی: تمام کارهایی که بر جنب حرام هست بر حائض هم ح ...

مرسس عزیزم زحمت کشیدی😘😘

2740