2733
2734
عنوان

خانم های متاهل و موفق لطفا بیاید🥰🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا جنگ جهانی راه مینداختم شدییییید 

الان ب قدری میرم توخودم که میگه توذوخدا بس کن 

چرا نگاهت یجوری شده 

اخرشم تا نفهمه ول نمیکنه بعدش ک فهمید ادم میشود البته گاهی 

۱۴سالگی عاشقش شدم و باهاش فرار کردم 🙃سخت بود خیلی سخت ولی الان خیلی شیرینه زندگی کنارش تو قشنگترین اتفاق زندگیمی $🫂❤️امضای قبلم رو پاک کردن 😐
2728
چقدر عاااااالی👌 کاش منم بتونم گفتگو درست رو یاد بگیرم بعد از عصبانیتم پشیمون میشم اما خب 

در مورد عادت سازی آموزش ببین 

اینکه تو بدونی باید چی کار کنی ولی نتونی انجامش بدی یعنی فقط باید اون موضوع رو برای خودت تبدیلش کنی به عادت رفتاری 

یه بارش فکری داشته باش ببین چه کارهایی رو میتونی برای حل مشکل انجام بدی 

ممکنه ده تا گزینه به ذهنت برسه ولی تو فقط ساده ترینش رو انتخاب کن مثلا گزینه هات شاید اینا باشن 

برم تراپی 

یه دوره ارتباط موثر شرکت کنم 

با یه مشاور صحبت کنم و راهکار ها رو بشنوم 

توی نی نی سایت تاپیک بزنم 

موقع عصبانیت فقط ۱۲۰ ثانیه سکوت کنم و.... 

ساده ترین خودت رو انتخاب کن اونی که میدونی حتما میتونی انجامش بدی رو انتخاب کن اگر جواب نداد با اون گزینه ازدواج نکردی که یه گزینه دیگه رو انتخاب کن ولی تارگت زمانی خودتو نگه دار اگر هر سه ماه فقط یه خصوصیت اخلاقی خودت رو رشد بدی تا پایان سال چهار تا عادت و خصوصیت عالی رو برای خودت به وجود آوردی 

سه ماه زمان بذار بگو قراره تا فلان موقع تنها تمرکزم فقط روی این موضوع باشه ممکنه توی بقیه چیزا گند بزنم ولی تمرکزم فقط روی این موضوعه که مثلا وقتی عصبانی میشم تایم میگیرم فقط ۱۲۰ ثانیه سکوت میکنم اگر فقط تونستی ۶۰ ثانیه سکوت کنی هم اینو به چشم موفقیت ببین و خودتو تخریب نکن ولی بازخورد بگیر 

چی شد نتونستم سکوت کنم ؟ 

چی کار کنم میتونم سکوت کنم ؟ 

اگر فضا رو بدون خشم ترک کنم میتونم سکوت بهتری داشته باشم ؟ 

چه جمله ای ناراحتیم رو نشون میده ولی جمله سالمی هست ؟

کم کم این ۶۰ ثانیه رو تبدیل کن به ۱۲۰ ثانیه مغز فقط ۱۲۰ ثانیه توی اوج خشم هست اگر این تایم رو سالم رد کنی بقیه شو میتونی منطق خودتو هم وارد کنی و احساست رو از کلامت جدا کنی و منطقی صحبت کنی

یا من ی راه آرم خیلی جوابه

اگه تو دعوا من مقصر باشم دلیلی نداشته باش سریع ی کار میکنم تا اونمقصر باشه 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
در مورد عادت سازی آموزش ببین  اینکه تو بدونی باید چی کار کنی ولی نتونی انجامش بدی یعنی فقط بای ...

چقدر خوب توضیح دادی👌👌👌

ممنون عزیزم

آره حتما سعی میکنم رو خودم کار کنم 

چون از این قضیه زود عصبی شدنم زیاد لطمه خوردم و شرایط رو بدتر کردم

و همه چی فقط کلامی نیست

شاید رفتاری از همسرم ببینم که مورد پسندم نیست باعث عصبانیتم میشه

2740
چقدر خوب یک مثال میزنی عزیزم!

مثلا اگر قرار بوده زود از سرکار بیاد باهم بریم بیرون، یادش رفته

شب که برگشت خونه مثل همیشه رفتار میکنم و بعد از اینکه لباساش عوض کرد و کمی استراحت کرد، با شوخی و خنده میگم حواست باشه ازت دلخورماااا قرار بود زود بیای بریم بیرون

اونم دلیلش توضیح میده یا مثلا یادش رفته

بعدش میگم برای اینکه از دلم دربیاد در عوض باید فردا زودتر بیای هم بریم شام هم پیاده روی

مثلا اگر قرار بوده زود از سرکار بیاد باهم بریم بیرون، یادش رفته شب که برگشت خونه مثل همیشه رفتار ...

خب عزیزم اگه فردا هم نیاد چی؟

اینجا دیگه واقعا ناراحت نمیشی که شاید من براش اهمیتی ندارم

خب عزیزم اگه فردا هم نیاد چی؟ اینجا دیگه واقعا ناراحت نمیشی که شاید من براش اهمیتی ندارم

چرا بابا مگه میشه ناراحت نشم

باید دلیلش پیدا کنید عزیزم

حتما دلیل داره واسه کاراش، انقدر صمیمی باشید که راحت دلیل کارا رو به هم بگید

من سعی کردم این روش پیاده کنم، خیلی هم راضی بودم امیدوارم شما هم روش خودتون پیدا کنید و در کنار هم خوشبخت ترین باشید