2737
2734
عنوان

راهکار جوش سرسیاه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 34 پست
من سال پیش صد هزار تومن خریدم خیلی راضی بودم

مرسی 

اسمشو شنیده بودم اتفاقا .من بایو اکوا لنبنا و یه مارک دیگه استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت ماسک سفیده  و حتی لیمو خونگی هم اثر نکرد بااینکه قبلش منافذپوستمو بازمیکردم 

الان خودم یه ماسک سیاه هست عکسشو یکم قبل گذاشتم بازم بهتر از هیچیه عمقی تمیز نمیشن ولی ۶۰ درصدش رو میبره 

اینم امتحان میکنم ببینم چجوریه

قبلش منافذتم بازمیکنی یا همینجوری میذاری؟

عزیزان به دلیل شلوغ شدن شخصی از قبول کردن درخواست دوستی برای حس ۶ معذورم ❤سرفرصت مناسب تاپیک آخر پست بذارید پاسخ میدم .
جوش شیرینم خیلی عالیه 

جوش شیرین پی اچش مناسبت پوست  نیست میسوزونه قشنگ 

عزیزان به دلیل شلوغ شدن شخصی از قبول کردن درخواست دوستی برای حس ۶ معذورم ❤سرفرصت مناسب تاپیک آخر پست بذارید پاسخ میدم .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرسی  اسمشو شنیده بودم اتفاقا .من بایو اکوا لنبنا و یه مارک دیگه استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت ...

قبلش باید صورتو بشوری یا بری حموم بعد یه حوله خیس داغ باید بزاری منافظت شل شه

خودش تو توضیحاتش نوشته بود من سال پیش خریدم یکبار استفاده کردم راستیتش خیلی مراحلش تو ذهنم نیست فقط اینکه خیلی نتیجه ۸وبی داشت

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
قبلش باید صورتو بشوری یا بری حموم بعد یه حوله خیس داغ باید بزاری منافظت شل شه خودش تو توضیحاتش نوشت ...

اها کلشو استفاده کردی یا بار اولم نتیجشو دیدی؟

2728