2737
2734
ن نگاهش بلند مدته اگ اینطوری کنه دیگ کسی نمیاد اونجا ثبت نام کنه  معمولا سخت نمیگیرن

نمیدونم استاد های ما خیلی سختگیر بودن با دانشگاه دولتی شهرمون مشترک بودن یعنی هم اینجا تدریس داشتن هم اون دانشگاه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ازاد هم کشکی نمره نمیده براش به صرفه تره  دانشجو رو بندازه هی پول واحد بگیره

دقیقا آزاد عشق پوله فقط دنبال اینه بندازه 😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
چقدرسخته ازپزشکی هم سخت تره😐😐😐

پزشکی هم هرچند ترم باید هعی ازمون بدی تا بتونی بری ترم بعد اسم داره اسماشو یادم رفته 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2742
اینجوری نیست دانشگاه رفتی شما؟ یا اطرافتون دیدین کسی از این دانشگاه ها بره؟  الان توی مشهد یک ...

میگم خالم حقوق میخوند تو دانشگاه آزاد مرکز تهران بعد دوتا پسر بچه دوقلو شیطوننن کار خونه و هزار دردسر نمرش زیر ۲۰ نمیشد اصلا حتی واسه خودشم خنده دار بود که چقدر کیلویی نمره میدن 

ولی مثلا پدرم دانشگاه امیرکبیر بوده یا دختر یکی دیگ از خاله هام که شریف بود و واقعاا نابغه بود تعریف میکنن بالاترین نمره تاریخ دانشگاه از یه استاد مثلا ۱۵ بوده خیلی فرق داره

حالا یه استاد اونقدرام مهم نیست شاید اون یه استاده خیلی استاد سخت گیری نیست  😂😂

2740
نمیدونم استاد های ما خیلی سختگیر بودن با دانشگاه دولتی شهرمون مشترک بودن یعنی هم اینجا تدریس داشتن ه ...

اخه ممکنه یکی باشن ولی خب استاده که رباط نیست براش تعریف شده باشه چجوری نمره بده یا درس بده رفتارش با دانشگاه آزادیا زمین تا آسمونه تا دانشگاه دولتیا

پس آرایشگری راحت تره الان یه ناخن کار کلی درآمد داره حیف عمرنیس بخاطر درس هدربره

😁جایگاه اجتماعی اگه برای شخص مهم نیست شاید 

ولی بیا قبول کنیم پرستیژ وکیل و پزشک کجا ناخنکار و آرایشگر کجا

میگم خالم حقوق میخوند تو دانشگاه آزاد مرکز تهران بعد دوتا پسر بچه دوقلو شیطوننن کار خونه و هزار دردس ...

ما یه استاد داشتیم بالاترین نمره ایی که ازش میتونستی بگیری ۱۷ بود کاش لیست نمرات پاک نمیکردم میدیدی چند تا افتاده داشتیم 

پس آرایشگری راحت تره الان یه ناخن کار کلی درآمد داره حیف عمرنیس بخاطر درس هدربره

بنظر شما درس هدر دادن عمره خیلیا عاشق همون درس خوندنه ان من خودم بشخصه تو محیط آرایشگاه خیلی اذیتم میخوا، زود کارم تموم شه فقط ازش برم بیرون