2737
2734
عنوان

مردان زن نما نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 51 پست
درخواست دوستی قبول نکنید

وقتی به آدم التماس میکنن بذار کمکت کنم و فلان چی کار کنیم؟

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مردای زن نما که اونا خودشون وضعشون معلومه ولی من با مردایی که کاربری دارنم مشکل دارم آخه اینجا از اول محیطش زنونه بوده چرا توی هرچی باید سرک بکشن بزارن اینجا خانما ی نفس راحت بکشن بتونن آزادانه سوال بپرسن و راحت باشن. کاش میشد هیچ مردی ثبت نام نشه اینجا

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
وقتی به آدم التماس میکنن بذار کمکت کنم و فلان چی کار کنیم؟

بابا ول کن

به کسی اعتماد نکن اصلا 

به هیچکس 

مخصوصا هم تو مجازی

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2742
مردای زن نما که اونا خودشون وضعشون معلومه ولی من با مردایی که کاربری دارنم مشکل دارم آخه اینجا از او ...

متاسفانه نمیشه کاریش کرد🤕

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺
بابا ول کن به کسی اعتماد نکن اصلا  به هیچکس  مخصوصا هم تو مجازی

آره درسته👍

سلام

از پیام هاشون عکس بگیرین بدین به نی نی یار تا تعلیق بشن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.