2737
2739
عنوان

سه روزه خونه تنهام....

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 27 پست
شهرستان سرکان

توسرکان😂

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا همین طوره👌🏻 خود من خوب با تنهایی کنار میام، اصلا گاهی نیاز پیدا میکنم فقط خودم باشم

من از خانوادم بابت درک نکردنشون و نابود کردنم توی 21 سالگی جدا شدم...واقعا به جرئت میتونم بگم بهترین انتخاب زندگیمو کردم....هنوز تا هنوزه با اینکه دور هستن باهام بد برخورد میکنن و سر پول و خیلی مسائل دعوا و جدل میکنن هیچ وقت هم عشقی به من نداشتن....ولی به جرئت میتونم بگم بعضی وقتا هرچقدر هم باشی و یاد گرفته باشی تنهایی به همه چیزت برسی تهش به یکی نیاز داری که درکت بکنه..کنار ات باشه توی سختیا...درد و دل باهاش بکنی و...

من رفیق زیاد دارم..فامیل ها هم همیشه توی سختیا کنارم بودن...ولی هیییچ وقت حس داشتن یه پدر و مادر خوب و یه خانواده رو توی زندگیم نفهمیدم...

اگه دارین حسابی قدرشو بدونید توی این دوره زمونه همینم کم پیدا میشه...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2742
نه جایی که ما رفتیم سرکانه، خودمونم سرکانی هستیم😁 نزدیک همون توسرکانه بینشون ۱۰ دقیقه فاصله هست😂

اععععع آره می‌دونم هرروز اونجا رو میریم میگردیم😂

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
نه جایی که ما رفتیم سرکانه، خودمونم سرکانی هستیم😁 نزدیک همون توسرکانه بینشون ۱۰ دقیقه فاصله هست😂

فکر نمی‌کردم اینجا همشهری پیدا کنم خداروشکر😂🤲🏻

من از خانوادم بابت درک نکردنشون و نابود کردنم توی 21 سالگی جدا شدم...واقعا به جرئت میتونم بگم بهترین ...

متاسفانه شرایط منم دست کمی از دوره ۲۱ سالگی شما نداره(: منم دقیقا الان ۲۱ سالمه، البته نفسم به نفس پدر و مادرم بنده ولی هیچ محبتی ازشون ندیدم با اینکه دخترم و فرزند اخر خانوادم. کاش منم شرایتش رو داشتم جدا بشم 😔😔

2738
متاسفانه شرایط منم دست کمی از دوره ۲۱ سالگی شما نداره(: منم دقیقا الان ۲۱ سالمه، البته نفسم به نفس پ ...

چی بگم والا...در اونکه توی این دوره زیاد از تمومی سنین مثل خودمو دیدم شکی ندارم...خدا بهتون صبر بده...حالا شرایطتونو نمیدونم...ولی با اینکه ازم دورن همیشه از کمترین مسئولیتاشون دوری میکردن و واقعا خیلی اذیتم میکنن...همیشه با خودم گفتم این بود میگفتن پدر و مادر حکم فرشته رو دارن؟؟ این بود که هر شخصی توی زندگیم بهم نزدیک بود و نزدیک شد و بهترینارو باهاشون تجربه کردم ولی تنها چیزی که از اونا دریافت کردم دشمنی و راحت طلبی و ناراحتی ازشون بود...

هییچ وقتم قدر منو ندونستن و احساسی نداشتن...

امیدوارم شرایط منو نداشته باشید و اگرم باشه خدااا واقعا بهتون صبر بده...

چون تنها چیزی که فهمیدم چنین شرایطی اگه دوری نباشه فقط و فقط ناراحتی روح و روان و اعصاب رو باهاشون میاره وقتی ازشون جدا شدم وااقعا به آرامش رسیدم...

از خدا میخوام شرایط من نصیب هیچ کس و شما نشه....

از یه طرفم توی خیلی چیزا نیاز همیشه به درد و دل و همدم و کمک داشتم که اونا هییچ وقت حتی زمانی که جسمشون بود روحشون پیشم نبود...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
چی بگم والا...در اونکه توی این دوره زیاد از تمومی سنین مثل خودمو دیدم شکی ندارم...خدا بهتون صبر بده. ...

زیاد عادت ندارم از بدبختیام تو فضای مجازی بگم وگرنه شرایط من بدتر از شماست، تو همین سن از بچگی چیزایی تو خانواده تجربه کردم که هرکی بود پاش به تیمارستان میکشید...دیگه چاره ای جز صبر کردن ندارم، خودمو مشغول درس و کار کردم و تحمل میکنم تا روزی که بتونم یه خونه اجاره کنم. . میدونم به هرجاییم که برسم و هرچقدرم موفق بشم بازم همیشه احساس کمبود محبت خانواده رو تااخر به دوش میکشم. امیدوارم خدا همیشه پشتتون باشه اگه خانوادتونم نبود 🙏🏻

زیاد عادت ندارم از بدبختیام تو فضای مجازی بگم وگرنه شرایط من بدتر از شماست، تو همین سن از بچگی چیزای ...

منم برای هرکسی نمیگم دیدم شکل من هستین و تاپیک مخصوص چت بود که گفتم...

حقیقتا نمیشه معیار سنجی کرد ولی از حرفاتون میشه فهمید درد کشیدید...امیدوارم بتونید نجات پیدا کنید و امیدوارم هیچ کس مثل شما یا من وضعیتش نباشه توی این مسئله و ممنونمم از آرزو قشنگتون...خدا باشه کنارم ولی آرزو میکنم این خانواده که اسمش خانواده نیست هیچ وقت نباشه...

موفق باشید مرسی اجازه به چت و درد و دل به من دادید و این فرصتو در اختیارم گذاشتید...امیدوارم شما مثل من نباشید و بهترینارو تجربه کنید با خانوادتون...

شب خوبی داشته باشید دوست عزیزم     

خونه را تبدیل به مکان کن. مکانی برای آرامش 🙂

عااالی🤣 خواهر ما هیچوقت اهل اینکارا نبودیم و نیستیم 😂 نهایت کار خلافم تو این سن مزاحم تلفنی شدن با دوستامه😂🚶🏼‍♀️