2737
2734
عنوان

کیا گوشی شیائومی دارنننن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 27 پست
شیائومی یا هرگوشی خواستید بخرید سعی کنید سری اول و ساخت ویتنام باشه،،، اجیم چندماه پیش مثل شما بود ...

ممنون عزیزم . فقط شیائومی ساخت ویتنامه؟ بعد چه قیمتی خریدن ؟ من a53 سامسونگ مد نظرم بود .شیائومی تا حالا نداشتم .کدوم مدل شیائومی بالاتر یا در حد گلکسی a53  سامسونگ هست ؟

📒📗📚✏️✒️🔍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه برادر چرا عصبانی میشی حالا ؟😑😐

آخه آمار و ارقام مهم نیستن که الان آیفون5اس بروز ترین نرم افزار آیفونو داره سامسونگ فقط 2سال پس از رونمایی هوای گوشی هاشو داره

تو سخت افزار که غیر قابل مقایسه 

تو باتری که آیفون کم باتری میخوره یعنی بیشتر نگه میداره

تازه اندازش زیاد بزرگ نیست و برای خانم ها خوش دسته

دوربین یکمی سامسونگ بهتره ولی جفتشون عالین

رقابت کنه به درک یک بار آیفون بدستت بگیری دیگه سمت اندروید نمیری

ایفون دست گرفتن نمیخواد،  پول میخواد

منظورتم فهمیدم🤣😉

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
2742
آخه آمار و ارقام مهم نیستن که الان آیفون5اس بروز ترین نرم افزار آیفونو داره سامسونگ فقط 2سال پس از ر ...

خب مگه آیفون تحریم نیستیم ؟ پشتیبانیش چجوریه ؟ بعد مثلا ضربه ای چیزی بخوره قطعاتش رو از کجا گیر بیارن ؟

📒📗📚✏️✒️🔍
2740
خب مگه آیفون تحریم نیستیم ؟ پشتیبانیش چجوریه ؟ بعد مثلا ضربه ای چیزی بخوره قطعاتش رو از کجا گیر بیار ...

چیزی نمیشه بهش تحریم که همه جا تحریم کردن ایرانو فرقی نداره ولی آیفون چیزیه که یه دهه میتونه ساپورت کنه آدمو

چیزی نمیشه بهش تحریم که همه جا تحریم کردن ایرانو فرقی نداره ولی آیفون چیزیه که یه دهه میتونه ساپورت ...

ببینید من تا حالا آیفون نداشتم ولی حقیقتش میتونستم پول جور کنم بخرم ولی فکر میکردم پول الکی دور ریختنه و دید خوبی به آیفون ندارم کلا .

شما میتونی چندتا مزیت مهم و اساسی آیفون نسبت به اندروید رو بگی ؟ شاید نظرم عوض شد 😅🤦‍♀️

📒📗📚✏️✒️🔍
ببینید من تا حالا آیفون نداشتم ولی حقیقتش میتونستم پول جور کنم بخرم ولی فکر میکردم پول الکی دور ریخت ...

ساپورت تا کلی سال

پردازنده 

صفحه

رام{یچیزی که به لود ربط داره}

سرعت

اپ استور خیلی عالیه هر چیزی داره

تازه شما میتونید از آیفون کسب درآمد بکنید.

ممنون عزیزم . فقط شیائومی ساخت ویتنامه؟ بعد چه قیمتی خریدن ؟ من a53 سامسونگ مد نظرم بود .شیائومی تا ...

اره معمولا ویتنام با ی کشور دیگه مشترکه مثل هند،،، a53 عالیه داداشم خریده ازش راضیه 

پکو هست،،، شیائومی نوت 12 هس فکرکنم نوت 13 هم اومده بازار

بدی a53 اینه که هندزفری نمیخورن

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘