2733
2734
عنوان

دارم گوله گوله اشک میریزم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 35 پست
زیبا۴۶

عزیزم مادرت از جوونی تا الان متاسفاته همش برای اتفاق های جور وا جور میش اومده یک مدته دچار سر در گمی شده

دشمن زیاد داره ولی خیلی زنه خوبیه خیلی پاکه و به بچه هاش اهمیت میده

کسایی هستن ک نیخان بهش حیله بزنن ولی موفق نمیشن

دچاره ی مریضی شده ک به علت باد هستش یا سردی

همسرش بهش زیاد اهمیت نمیده دلیلش شاید سرد بودن باشه

درسته؟

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
ولی اینکه از غصه فشارت بالا بره قطعا ن 

نه ولی میگه پریود میشم فشارم میره بالا، بالاخره هرکس یه آستانه تحملی داره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مادرت از جوونی تا الان متاسفاته همش برای اتفاق های جور وا جور میش اومده یک مدته دچار سر در گمی ...

درسته گلم..فقط میتونی بگی زندگیش بهتر خواهدشد؟چطورمیشه

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍
درسته گلم..فقط میتونی بگی زندگیش بهتر خواهدشد؟چطورمیشه

از این ببعد پا ب شاد یمیزاره خیلی همه چیز تغیر میککه چون خیلی سختی کشیده

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
2742
نه ولی میگه پریود میشم فشارم میره بالا، بالاخره هرکس یه آستانه تحملی داره

نباید بزاره اینقدر تو روحیاتش تاثیر بزارن

حتما هم یاید فشار پیگیری کنه چون موندگار بشه مکافاته

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
از این ببعد پا ب شاد یمیزاره خیلی همه چیز تغیر میککه چون خیلی سختی کشیده

خدا ازدهنت بشنوه..بخدا برات زیارت عاشورا میخونم..به مامانم میگم براعاقبت بخیریت دعاکنه..اسم خودتو بگو به مامانم بگم سرنماز دعات کنه..

فقط ی سوال بپرسم..توروخدا حست هرچیه بگو

تواین نزدیکی جشن داریم فامیل مامانمه به نظرت بابام میاد بهونه نمیگیره؟

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍