2733
2734
عنوان

یه زمانی تاپیک زدم درباره همکار جذابم و ... 🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 19 پست
تو خوبه بهت یچیز‌گفت و کات کرد ، واسه من فقط رفت ، آخرین پیامش بهم شبت بخیر عزیزمه ، هنوز نمیدونم چر ...

عزیزم ما اصن وارد دوستی نشدیم ک کات کنیم. همکاریم. جوابش منفی بود و بعدم خودشو برام گرفت

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم ما اصن وارد دوستی نشدیم ک کات کنیم. همکاریم. جوابش منفی بود و بعدم خودشو برام گرفت

شانست گفت بخدا ، دلت میخواست مثل من بشی ؟ که طعم محبتشو بچشی ؟ که از سمتش قبول بشی حتی خودش جدی کنه همه چیزو بعدش اینجوری ولت کنه بره ؟ منو ببین ، خداروشکر کن که قبول نکرده وگرنه حال روزت مثل من میشد 

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
هوووف به قول معروف نرو دنبال اونی ک دوسش داری  برو دنبال کسی ک دوست داره😐

کو کسی ک ادمو واقعا دوست داشته باشه 🥲

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2728
شانست گفت بخدا ، دلت میخواست مثل من بشی ؟ که طعم محبتشو بچشی ؟ که از سمتش قبول بشی حتی خودش جدی کنه ...

میشه بیای خصوصی حرف بزنیم؟