2737
2739
عنوان

دخترم خواهرشوهرمو فحش داد و خواهرشوهرم شنید😥

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 38 پست
خسته نباشی عزیزممممم😂😂 یعنی پیگیری بعد این همه مدت منو کشته 

اخه امروز اومدن خونمون هنوز برنگشتن نمیدونم کجان خواهرشوهرم چندین ماهه کمرشو عمل کرده میگه نمیتونم رو زمین بخوابم باید رو تخت بخوابه تو خونه ماهم دخترم تخت داره و روش حساسه نمیذاره بجز خودش کسی بخوابه الانم لج کرده میگه عمرا بذارم رو تختم بخوابه نمیدونم چه خاکی توسرم بریزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس طفلک بچت حق داره  خونه بابای منم کاروانسرا بود حالم ازش بهم میخورد خیلی سخته شب موقع خواب ب ...

من خودم هم خسته شدم دخترم که بدتر کلا یکی دیگه شده خیلی منزوی شده حتی عید دیدنی نمیره خونه فامیل مسافرت نمیره خونه فامیل عروسی برادرم حتی نرفت یعالمه اصرار کردم حرف زدم باهاش نرفت که نرفت حتی نمیخواد من رو ببینه میخوام باهاش حرف بزنم ۹۰ درصد مواقع برمیگرده میگه ولم کن بامن حرف نزن 

2742
خب چرا اجازه دادین فحش بده  براش توضیح میدادین

سلام خوشگلهههههههه

چطوری خوبییی

کاریت نداشتما فقط چون دوست دارم خواستم عرض ادبی کنم 

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
خب چرا لجبازه چند سالشه هر چقدرم لجباز باشه نباید به بزرگتر از خودش فحش بده اونم فقط به این دلیل ک ...

۱۶ سالشه دختر من بشدت منزوی عصبی و بی حوصلست چطور بگم درکش برای شماها سخته خونه ما بقول یکی از همین کاربرا کاروان سراست دخترم از همه زده شده حتی منی که مادرشم رو نمیخواد ببینه شده یک آدم لجباز همش بهم میگه از همه متنفرم از همه بدم میاد حالم از همتون بهم میخوره از مایی که خانوادشیم نفرت داره چه برسه به فامیل صدرصد فحش میده شخصیتش اینطور شده

سلام خوشگلهههههههه چطوری خوبییی کاریت نداشتما فقط چون دوست دارم خواستم عرض ادبی کنم 

سلام سلام عزیزم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
انقدر بچه دیدم که بدونم بچه ای که سنش آنقدری هست که فحش بده میشه آروم کرد

وقتی مادر شدی بیا از مدیریت خشم کودک تربیت کودک برا اسی بگو بچه ها شرایط سخت درک نمیکنن 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2740
وقتی مادر شدی بیا از مدیریت خشم کودک تربیت کودک برا اسی بگو بچه ها شرایط سخت درک نمیکنن 

دلیل گیر شما به من چیه

اینکه آدم انتظار داشته بچه ۱۵ ساله بتونه فحش نده یعنی ادم مادر نشده و متوجه نیست ؟

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.