2737
2734

من یه بار تاپیک درددلی زدم. یکی گفت درخواستمو قبول کن راهنماییت کنم. منم تعجب کردم چرا تو تاپیک نمیگه. اومد خصوصی درددل کردیم بعد صحبتو کشوند ب چیزای ناجور. فهمیدم مرده. بعد جالب بود گفت تو بمن تهمت زدی و تازه نفرینمم کرد. 😂🥴

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخان سر صحبت باز کنم با اینا شروع میکنن  اینکه اخرای صحبت رو به کجا بکشونن  باید حواسمون ...

دیگه نباید اجازه داد آخرشو به جایی برسونن، سریع باید از لیست حذفشون کرد که نتونن پیغام بزنن، بهترین کاره...

2742

خب درستم نیست درخواست خانما رو قبول نکنی

حالا من به یکی درخواست دادم کار واجب دارم قبول نکنه چرا

مرد بود لغو بزنید دیگه

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
دیگه نباید اجازه داد آخرشو به جایی برسونن، سریع باید از لیست حذفشون کرد که نتونن پیغام بزنن، بهترین ...

دقیقاا

وقتی وارد مسائل شخصی میشن خودش زنگ خطره

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
اصن داخل سایتی که خانومانه هست   و برای خانومای باردار هست چرا باید آقا داخل سایت وجود داشته ب ...

من با حضور اقا مشکل ندارم. خداییش شده اقایون بعضی وقتا انقد خوب راهنمایی کردن و وقت گذاشتن مشورت دادن. حتی من سر یه موضوعی ک مربوط ب یه اقا بود میخاستم درددل کنم و مشورت بگیرم ب یه اقایی تو سایت ک کامنتای مفیدشو قبلا دیده بودم درخواست دادم اون انقد باشعور بود نیومد خصوصی و تو اخرین تاپیکم خودش نظراتشو گفت و راهنمایی کرد. 

ولی متاسفانه خیلیام میان پیوی برا کرم ریختن

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2738

من بنظرم درخواست قبول کردن و درددل بد نیست من اینجا اتفاقا دوستای مجازی خوبی پیدا کردم و بعضی لحظات سختمو با درددل باهاشون گذروندم. ولی خب اگ طرف اقا باشه بالاخره مشخص میشه