2733
2734
عنوان

کسی هست اینجا آنلاین شاپ داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 23 پست
چی میفروشی ؟ چقدر موفق بودی؟ تو چه برنامه ای و از همه مهم تر چطوری مخاطب رو جذب کردی؟

من اول تواینستا پیج داشتم فیلت.   ر که شد بیخیالش شدم

الان تو روبیکا دارم

فروشمم لوازم خونگیه دیگه سرخ کن،اسپرسوساز،پلوپز،اتو و....ازاین چیزا

من چون همسرم مغازه داره و جنسای مغازه ی خودمونه که میفروشم واسم راحت تر بود جذب مشتری خب خیلیاکه میشناسن و ب دوستاشونم معرفی کردن یا فامیلا و ...چون خب خیلیا دنبال جایمعتبر میگردن که سرشون کلاه نره و ماروکه میشناختن به هم معرفی کردن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لوازم خانگی داخل ترب میزاریم و دیوار فروشش خدا رو شکر خوبه ولی اگر میخوای لوازم آرایشی بیاری طبق تجربه باید از جای اصل بگیری با قیمت مناسب بفروشی برای این کار ترب اصلا بدرد نمیخوره دیوار میتونه خوب باشه ولی بهترینش اینستا هست و خیلی مهمه فعال باشی و ممبر جمع کنی اگر کارت خوب باشه خیلی زود میای بالا و به هم معرفیت میکنن و بهترین گروه برای اینکار دانشگاه ها هست اگر کسی تو خوابگاه به دوستاش معرفیت کنه میتونی پول خوبی دربیاری

بهترین و بی دردسرترین و بیکارترین واسطه شدن برای خرید و فروش اکانت بازی ها و برنامه ها هست و فقط یک ...

تازه خرید های اینترنتی مثل آیتم ها هم درآمد خوبی دارن و فقط به یک آیفون نیاز داری.

2742
بهترین و بی دردسرترین و بیکارترین واسطه شدن برای خرید و فروش اکانت بازی ها و برنامه ها هست و فقط یک ...

چی؟🤔

کز دیو و دد ملولم  و انسانم آرزوست .#فلسطین 🖤🥀 /  به خطـوط پیشانی ام نه ! به ترک های قلبــم نگاه کن و ببین اوج خستگی ام را .  .  🌱
تازه خرید های اینترنتی مثل آیتم ها هم درآمد خوبی دارن و فقط به یک آیفون نیاز داری.

ندارم .

کز دیو و دد ملولم  و انسانم آرزوست .#فلسطین 🖤🥀 /  به خطـوط پیشانی ام نه ! به ترک های قلبــم نگاه کن و ببین اوج خستگی ام را .  .  🌱
2740