2737
2739
بله ،خواهر من چون تو اون تصادف راننده بود خودش مقصر می‌دونه ، وضعیت روحی اون بدترع یکبار خودکشی نافر ...

عزیزم   طفلی خواهرت ..حتما اونم پیش روانپزشک و روانشناس بفرستید تا حالش بهتر بشه تو را خدا تو هوای اونم داشته‌ باش ...بهش بگو مرگ مادرتون به اندازه کافی اذیتتون کرده دیگه اون نمیخواد با خودکشی یه بار سنگین دیگه رو دوشتون بزاره عمر دست خداست اون طفلی مقصر نبوده 

کاش هیچ کدوم اینا نبودم ، زندگی برام راحت تر بود ،راحت خلاص میکردم خودمو  از این همه مسولیت از ...

به خدا توکل کن وبه حضرت زینب بگو تا بهت صبر بده ..دیگه زندگی واقعا اجباری هست...واقعا سخته ولی با دارو یکم بیخیال تر میشی منم وقتی پدرم فوت کرد حملات پانیک داشتم بعد هم پرخاشگری و استرس و اضطراب و هر روز گریه ولی با دارو خودم را کمی آروم کردم اولا روزی نبود براش گریه نکنم ولی الان نه به خودم میگم خداروشکر هم دختر داشت هم پسر ..هم دختر عروسی کرد هم‌ پسر ...بخدا بعضی وقتا خدا جای شکر باقی میگذاره...فرض کن مادر تصادف کرده و بر اثر تصادف فلج مغزی شده و سالها باید رو زمین بمونه ...پدر منم همینطور شد ولی تصادف نکرده بود تقریبا دو سال روی تخت بود و اصلا قدرت هیچ چیز نداشت کار ما هر روز گریه که چرا اینجوری شده ولی وقتی فوت کرد یکبار گریه کردیم به قول قدیمی ها مرگ یک بار شیون یکبار اونجوری هر روز داشتیم آب شدنش را می‌دیدیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم طبیعی

حتما اگر حالت بهتر.  نشد.  برو دکترت دارو منظم بخور خواهرت هم ببر

به شوهرت مستقیم بگو دیگه حق ندارن درباره مادرم حرف بزنن اگر نه به خودشون بگو

کار خیر کن.  برای مادرت بفرست.  خیلی حالت خوب میکنه

زیاد قبرستان نرو.   به خودت بگو مادر اونجا نیست پیش منه زنده است.   اینطور آروم میشی

و

به مادر زیاد فکر نکن

من بعد ۵ سال از فوت مادر.  هنوز. آروم نیستم 

جز وقتی که کار خیر از طرفش میکنم

خداصبرت بده

به خدا توکل کن وبه حضرت زینب بگو تا بهت صبر بده ..دیگه زندگی واقعا اجباری هست...واقعا سخته ولی با دا ...

هر طور که میشد ،فقط بود ، حتی نفس مادر هم دلگرمی ، نمی‌خوام بگم غم من سنگین‌تره از شما ولی داغ مادر با هیچ کس دیگه قابل مقایسه نیست هیچ کس بچشو اندازه مادر دوست ندارن ، مادر اگه رو تخت هم باشه باز مادره تمام نگرانیش پیش فرزندشه ، مادر اگر دو پا و دو دست هم نداشته باشه رو چشم بچه هاش بزرگ میکنه

2742
هر طور که میشد ،فقط بود ، حتی نفس مادر هم دلگرمی ، نمی‌خوام بگم غم من سنگین‌تره از شما ولی داغ مادر ...

عزیزم درسته برات سخته ولی داری احساسی حرف میزنی اول اینکه مادرت خودش اذیت میشد این به کنار که از بچها و اطرافیان خجالت میکشید ولی بعد هم خودتو اذیت میشدین بعضی وقتا کار براتون پیش میومد یا بلاخره زندگی نمیزاشت بهش برسید الان ابروش را برداشت و رفت اون دنیا ولی بودنش اگه فقط به نفس کشیدن باشه خودش را زجر میداد مادر من همیشه میگه دعا کنید من مزاحم بچهام نباشم از دست خودم عقب نمونم چون دید پدرن چه زجر و دردی را تحمل میکنه و خود مادرم پرستار پدرم بودالهی من بمیرم برا هر دوتاشون که با زحمت و پول حلال بچه بزرگ کردن انشاالله که از دستمون راضی باشن

2738
نه مقصر نیستند ولی جای دلداری ،دنبال فوضولی و ارث میراث مادرم هستند که همه رو به نام برادرم زده بود ...

اصلا نباید توقع دلداری از اونا داشته باشی 

درسته بعضی جاها حق با شماست 

ولی نمیشه ک اونا به زندگیشون نرسن  عزیزم سوگواری هم حدی داره ادامه بدی روحی روانی و جسمی  به خودت ضربه میزنی ک مادر مرحومتون هم اصلا راضی نیست درسته فوت شدن ولی حواسش به همه چیز هست خدا هر چه زودتر به دل همه بازمانده ها آرامش بده و رفتگان هم آرامش ابدی

میتونی بگی مامانم داداشتمو دوست داشت شما هم پسرتونو دوست دارین مثل مامانم ببخشین به پسرتون ک همسر من هستن ....چند بار بگی به شوهرت و تیکه به مادرشوهرت  دیگ ادامه نمیدن 

اصلا نباید توقع دلداری از اونا داشته باشی  درسته بعضی جاها حق با شماست  ولی نمیشه ک اونا ...

توقع دلداری ندارم ،فقط توقع دارم زر مفت نزنند و مزاحم من نباشند توقع زیادی هم نداشته باشند که با این وضعیت بهشون خوش خدمتی کنم،شوهرم هم که بدتر از اونا