2733
2734
خواهر زاده کوچیکم این شکلی شد کوچیک بود به پوشک‌ش حساسیت داد مولفیکس ببند براش چک کن ب چیز دیگه حسا ...

اخه دوسال نیمه همین مای بی بی میبندم دوروز اینجور شده

خدایا شکرت 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه فقط باسن میشه از آجیل خوردن باشه گرمی هست ؟؟

اره عزیزم نگران نباش چیز خاصی نیست 

برای اطمینان خودت ببرش مطب بهت پماد بده 💗

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... 
2742
ب مای بیبی حساسیت داره با اب و صابون بشورش پودر بچه بزن و تتراسایکلین  یا پماد های ضد قارچ ت ...

اخه دوسال و نیمه همین برند مای بی بی میبندم دوروز اینجور شده ب نظرت از آجیل  که میخوره بی کم هر روز 

خدایا شکرت 
میشه از آجیل خوردن باشه گرمی؟؟

بله ممکنه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
اره فقط باسنش فقط آجیل میخوره ی کم هر روز  گرمی؟؟

خوب شاید به  اجیل حساسیت  داشته  دیگه ندید بهش

مرگ بر اسرائیل. 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸سیعلمو الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون🖤به زودی ستمگران خواهند دانست چگونه به کیفرگاه و دوزخ بازگشت می کنند... این وعده خداوند است 
2738