2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پول عمل بچم نداشتم و ب پدرشوهرم گفتم کمکم کنه مادرشوهرم بهش اجازه نداد 

بچه‌تون الان عمل شد؟

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
خیلی سخته🥲

خیلی

از من یه سنگ محکم ساخته اون روزا

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2742

مادربزرگ عزیزم جلو چشام جون داد و نتونستم براش کاری کنم آخخخ هنوز هم به یاد روز آخرشم و هر شب وقتی میخوابم دلم میخواد صبح چشامو تو آغوشش باز کنم. روز آخر که میدونستم داره میره بهش گفتم میشه منو ببری با خودت؟ گفت باشه الهی براش بمیرم الهی براش بمیرم الهی براش بمیرم‌ مهربون ترین ادم دنیا برا من بوو

هر دو

جسمی لحظه احتضار نزدیک ب مرگم داخل اتاق عمل ، بی نهایت لحظات سختی بود ، همزمان انگار یک آهنربای خیلی قوی من رو ب سمت آسمان میکشید ...

روحی افسردگی و نوسانات عظیم هورمونی بعد زایمان بود ..

یک روحی دیگه شکست عشقی نوجوانی و افسردگی شدید بعدش بود ... سخت ترین شبم شبی بود نوجوان بودم و از خونه قهر کردم و  بی پناه اجبارا داخل ماشین یک غریبه خوابیدم سخت ترین شب زندگیم بود ...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
مادربزرگ عزیزم جلو چشام جون داد و نتونستم براش کاری کنم آخخخ هنوز هم به یاد روز آخرشم و هر شب وقتی م ...

خدا رحمتش کنه 

جاش خوبه غصه نخور 

اون دنیا ابدیه اینجا الکی و فانیه

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740