2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دادگاه موظفش می‌کنه به پرداخت هزینه های زندگی. 

عزیزم خبر ندارین چقد نفقه به منو دخترم تعلق میگیره ؟ آخه دوستم می‌گفت ماهی پونصد برام بریدن راسته؟

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران
خدا لعنتش کنه

زنیکه خائن شوهر داشت اومد با شوهر من دوست شد بعد هم شوهرش فهمید طلاقش داد و با هم ازدواج کردن به همین راحتی منو دخترم این وسط بی گناه مجازات شدیم 

2731
عزیزم خبر ندارین چقد نفقه به منو دخترم تعلق میگیره ؟ آخه دوستم می‌گفت ماهی پونصد برام بریدن راسته؟

پونصد اصلا وجود نداره

مبلغ بنا به میزان درآمد شوهر و شهر محل سکونت متفاوت هست ولی کمتر از ۳ برای شما و 1.5 برای بچه نیست 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
پونصد اصلا وجود نداره مبلغ بنا به میزان درآمد شوهر و شهر محل سکونت متفاوت هست ولی کمتر از ۳ برای شم ...

وای عزیزم خدا کنه همینجوری باشه که میگید باور کن گاهی اوقات ماهی پونصد تومن هم نمی‌ده بهمون

البته موظف به تهیه مسکن هم هست . 

مسکن که طبقه بالای پدرشوهرم هستم ولی هزینه آب و گاز و این چیزا رو باید پرداخت کنم 

وای عزیزم خدا کنه همینجوری باشه که میگید باور کن گاهی اوقات ماهی پونصد تومن هم نمی‌ده بهمون

عزیز من قاضی دادگاه که میخاد حکم بده انسان هست و توی همین اجتماع زندگی میکنه بیخبر از اوضاع نیست  که مبلغ کم بزنه .

الان به خاطر مهریه کسی رو زندان نمیکنن ولی نپرداختن نفقه زن و بچه خیلی سخت گیری میکنن و زندان داره . مخصوصا برای کسی که زن دوم گرفته . 

اگر خواستی دادخواست بدی حتماً بگو اعسار از پرداخت هزینه‌های دادرسی قید کنن . 

عزیز من قاضی دادگاه که میخاد حکم بده انسان هست و توی همین اجتماع زندگی میکنه بیخبر از اوضاع نیست &nb ...

باشه گلم خیلی ممنونم ازت خدا خیرت بده به نظرت برای اینکه خونه نمیاد قانون میزارن که باید پیش ما هم بیاد ؟

باشه گلم خیلی ممنونم ازت خدا خیرت بده به نظرت برای اینکه خونه نمیاد قانون میزارن که باید پیش ما هم ب ...

صد در صد .تمکین زن از وظایف مرد هست و در صورت عدم تمکین دادگاه حق طلاق با همه حقوق به زن میده  . 

پدر شوهرت دخالتی نمیکنه چیزی به شوهرت نمیگه ؟ 

چرا عزیزم هم پدر هم مادرشوهرم هر دوشون طرف من هستن و گفتن دادگاه بری برات شهادت میدیم که پسر ما باهات چکار کرده

2706