2733
2739
نگهش دار توی یه کشویی ..لای دفتری ...  جایی که کسی نبینه انشالله وقتی به خواستت رسیدی .... یه ...

اگ نامه ها رو نوشتم آب جوب پیدا شد بندازم داخل هم میشه؟ یا حتما باید به خواستم برسم بعد بندازم

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین اسی من یه مورد برا خاستگاری بهم پیشنهاد شد گفتم نه.....................بعد پشیمون شدم با فرشته ...

ببین اسی سوالمو پرسیدم.......جواب ندادی هنوز

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2728
ببین اسی سوالمو پرسیدم.......جواب ندادی هنوز

ببین واسه عشق اینا ...

به فرشته عشق اون فرد نامه میدن .... اگر طرح الهی زندگیت باشه بهش میرسی 

اگر بعد 15بارنوشتی ونتیجه نداد .... 

مممکنه دلسرد بشی .... وخسته ....که یعنی این فرد جزوه طرح الهی زندگیت نبوده 

درضمن بانامه نوشتن نمیتونی کسی عاشق کنی ...... 

میتونه بااون فرد صحبت کنی .... روابططت بهترکنی اما عاشق شدن نه ... این یه امر طبیعیع

ببین واسه عشق اینا ... به فرشته عشق اون فرد نامه میدن .... اگر طرح الهی زندگیت باشه بهش میرسی  ...

گلم اون خوشش اومده بود من گفتم نه..............................میگی یعنی بازم بنویسم؟؟؟؟؟؟؟دوبار نوشتم یبار نگهبان یبار عشق...........2تا 15تا...........اسمشم نمیدونم..................نوشتم فرشته خاستگار

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2740
گلم اون خوشش اومده بود من گفتم نه..............................میگی یعنی بازم بنویسم؟؟؟؟؟؟؟دوبار نوش ...

به فرشته نگهبان خودت وفرشته عشق خودت بنویس ...

اگرنشد مکدرنشو ... شاید طرح الهی زندگیت نبوده ......

به فرشته نگهبان خودت وفرشته عشق خودت بنویس ... اگرنشد مکدرنشو ... شاید طرح الهی زندگیت نبوده ......

عه؟؟؟؟؟؟؟؟حواسم نبود میشه به فرشته خودمم بنویسم....................چی بنویسم اسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟