2733
2734
عنوان

روس ها واقعا زیبانننن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 37 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی از ایرانی ها زیباترن

پسرای سوئدی هم از پسرای ایرانی خیلی خوشگل ترن تو ایرانم دختر بور و سفید و چشم آبی زیاده ترک های اردبیل ارومیه در خاورمیانه زیباترین دختر ایران و ترکیه اند.و دخترای شهرک غرب تهران قدبلند و شیک  

اصلااا اتفاقا این توهم ما ایرانیاس بیای بیرون از ایران میفهمی چی میگم

خانم محترم یه سفر برین برای بازدید  بالاشهر تهران یا اردبیل و ارومیه چون ژن روس دارن بورن  همه قدا بلند دختراش ۱۷۰ چشم عسلی سبز سفید و نچرال و خوش هیکل این حقیقته توهم دیگه چیه؟ولی قبول دارم زیباترین زنان جهان روس هستند دخترای ایرانم رتبه بیستم هستند در زیبایی .بیرون از ایران هم امریکایی ها و اروپایی ها عاشق زنای ایرانی اند 

2728

نه بابا آنقدری که میگن زیبا نیستن 

فقط چون بور و چشم آبی توشون زیاده معروف شدن 

من چند سال پیش وقتی نوجوان بودم مسافرت رفتم اونجا  چند بار 

چند بار هم تو ایران باهاشون برخورد داشتم 

خیلی هاشون معمولی هستن یا حتی پایین تر

نه بابا آنقدری که میگن زیبا نیستن  فقط چون بور و چشم آبی توشون زیاده معروف شدن  من چن ...

سلام نه زیباترین زنان دنیا هستند روسیه و اوکراین ۵۰ درصد بلوند و چشم آبی دارن ایران فقط بیست درصد دختر نچرال وزیبا و چشم آبی سبز عسلی داره با بینی نچرال خوش فرم .ایرانی ها و ترکیه ایی ها زیباترین در آسیا اند ولی در جهان بیستم هستیم ☹☹🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️هرچند سلیقه ایی هست .

سلام نه زیباترین زنان دنیا هستند روسیه و اوکراین ۵۰ درصد بلوند و چشم آبی دارن ایران فقط بیست درصد دخ ...

اگه تنها ملاک زیبایی رو بور و سفید بودن در نظر بگیری بله فقط کسایی که بور هستن حتی با دماغ گنده و چشم ریز و ابرو کم پشت و اضافه وزن زیبا میشن 

اما اگه ملاک زیبایی رو گسترش بدی اون موقع میبینی اونقدر هم که میگفتن روس ها زیبا نیستن 

زنان زیبا در تمام رنگ پوست ها و نژاد ها هستن 

اگه تنها ملاک زیبایی رو بور و سفید بودن در نظر بگیری بله فقط کسایی که بور هستن حتی با دماغ گنده و چش ...

بله موافق ام حالا اصلا دختر پسرای  مثلا عرب یا روس زشت باشن خب باشن یا زیبا  سلیقه ایی هست..بور در یه صورت خوبه که بینیش هم صاف باشه  

2740