2737
2734
عنوان

تورو خدا بگید چ جوابی بهش بدم 🫠🫠🫠++شات پیام هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 25 پست
بگو شرمنده یه مشکل خانوادگی پیش اومده موکول میکنیم یه وقت دیگه ژمانشو هم بهتون اطلاع میدم

ن اینطکری ک انگار مسخرشون کردم این بنده خدا داداشش همیشه سرکازه تو تعطیلات اوردتش اینجا 

۴۰۰ کیلومترم فاصلمونه

کورد نیستم :) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن اینطکری ک انگار مسخرشون کردم این بنده خدا داداشش همیشه سرکازه تو تعطیلات اوردتش اینجا  ۴۰۰ ک ...

پس الان فقط قرار آشناییه ببینش وبعد تصمیمتو بگیر واگه مخالف بودی با دلایل قانع کننده نظرتو بیان کن

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2728
به نظرم برو ببینش بعد ردش کنچون قول دادی زشته همکارم هستید بخاطر احترام  دیدیش ازت پرسید بگو ش ...

اخه اینطوزی هم فکر میکنه از قیافش خوشم نیمده میخوره تو ذوقش

2740
من قول دادم بیاد شیراز نه این همه راه تا اینجا 

خوب شاید اومدن مسافرت 

بعد هرکسی اومد خواستگاری باید جواب مثبت داد ؟

راه دور و غریبه ای که نمیشناسی ازدواج نکن و اینکه این آقا کلن کسی دیگه رو میخواد کلن مشکل  به درد نمیخوره

خوب شاید اومدن مسافرت  بعد هرکسی اومد خواستگاری باید جواب مثبت داد ؟ راه دور و غریبه ای که نم ...

الانم مطمئنم ب زور انداختتش تو ماشین اونم با اکراه داره میاد منو ببینه بعدشم میگه خدا خیرت بده گفتی نه 

مث قبلیا :{

اقبال من :}

الانم مطمئنم ب زور انداختتش تو ماشین اونم با اکراه داره میاد منو ببینه بعدشم میگه خدا خیرت بده گفتی ...

بیخیال دیگران فکر خودت باش 

انشالله خدا همسری سالم صالح خانواده دار  خوش اخلاق پولدار نصیبت کنه