2737
2739
عنوان

ازدواج دوستم تو سایت‌همسریابی

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 29 پست
اینا چه عاقلهایی هستن که از تو سایت بصورت مجازی و درعرض دوماه میخوان عروسی کنن.هرچه فکر میکنم هیچ رد ...

😂😂😂

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 

من هم اشنایی از طریق سایت همسریابی رو مخالفم چون انگار دوتاجنس تو ویترین گذاشتن برافروش یه همچین حسی داره

هم اینکه دوماه اشنایی کمه 

قشنگ معلومه دوستت رو دست خونوادش مونده که از هول حلیم افتاده تو دیگ عروسی بافاصله دوماه

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مردم واسه رل زدن  ۲ ماه رو کم میدونن

دوستت میخواد ۲ ماهه شوهر کنه؟

قطعن ازدواجی ناموفق خواهد بود

⌝‌‏‌من پریشان تر از آنم که تو می‌پنداری ͝🥀❤️‍🩹️
2738
به تو چ به ما چ

بله به من که ربطی نداره چون دوست دوران ابتداییمه نگرانش شدم آرزوم خوشبختیشه چون خیلی دختر خوبیه ولی حس میکنم چون طرفش دکتره زود عجله کرده

بله به من که ربطی نداره چون دوست دوران ابتداییمه نگرانش شدم آرزوم خوشبختیشه چون خیلی دختر خوبیه ولی ...

دکتر از سایت همسریابی زن پیدا نمیکنه

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
دکتر از سایت همسریابی زن پیدا نمیکنه

میگه که جهان سوم بد میدونن چون با سایت صیغه یابی اشتباه میگیرن میگه تو خارج اکثرا از این طریق همسرشونو پیدا میکنن اینجوری هدف آدمایی که اونجان مشخصه واسه ازدواجه بیکار نبودن تو کوچه خیابون پیدا کنن گفت اونجا افراد بیشتره شانس و سلیقه ات بهترو بیشتر میشه اتفاقا دخترخالم تو اینستا با یکی دوست شد خوشبخته اما یکسال دوست بودن اونا

میگه که جهان سوم بد میدونن چون با سایت صیغه یابی اشتباه میگیرن میگه تو خارج اکثرا از این طریق همسرشو ...

من خودم از طریق سایت همسریابی با دوست پسرم آشنا شدم 

اول به بهانه ی ازدواج گفت آشنا بشیم

اشنام که شدیم گفت شرایطشو ندارم 

نود درصد آدمای سایتشم چرتو چرتن

دختراش نپد درصدشون مطلقه و بالای چهل و پسرا درآمد کم خیلی کم

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2706