2737
2739

تن ماهی

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میتونی کنسرو لوبیا چیتی درست کنی

پیاز. رو با ادویه و نمک تفت بده طلایی که شد رب اضافه کن تفت بده لوبیا چیتی یا قرمز رو  اضافه کن کمی تفت بده بهش آب جوش اضافه کن بزار بپزه یا بزار زودپز

نیم‌پز که شد یه سیب زمینی بهش اضافه کن باهاش بپزه وقتی لوبیاها نرم شد سیب زمینی رو پوره کن بهش اضافه قشنگ لعاب مینداره و عین بیرونیا خوشمزه

#پروازی ام_ زنده باد کاپیتان و بچه ها😇
2728
چی میخواد .چجوری درست میشه 

برای یک نفر دو تا سیب زمینی متوسط میزاری تو آب بپزه. بعد ک پخت پوست سیب زمینیاروبگیرباهاونگ لهشون کن. توماهیتابه روغن بریز سیب زمینیارو بریز توش نمک وفلفل و زردچوبه بزن. شورشون بده طلایی ک شدن نوش جان کن

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2738
عنوانتون چی میگه؟ از طرفی هیچی هم قبول ندارید.... بله سیب زمینی سرخ کرده  غذاست  میتونی ...

به نظرم بیشتر پیش غذاست.

یا غذا دانشجویی .من چون بچه کوچیک دارم اکثرا سعی میکنم یه چی بپزم که یه ویتامینی چیزی داشته باشه