2737
2734
عنوان

دیت اول با عشق مجازی و منی ک وزنم خیلی بالاست😩

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 27 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من وزنم فقط خود به خود بالا نیست بخاطر تیروئید و تخمدون پلی کیستیک وزنم بالاس

معدتا بوتاکس کن ،دیگه خیلی کم غذا میخوری و کلی وزنت میاد پایین 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
کمتر بخور عزیزم چه خبره ۱۱۰ کیلو مجردی این وزنته ازدواج کنی رابطه داشته باشی یا یه بچه بیاری دیگه ...

چرا زور میگید وقتی چیزی نمی‌دونید خودم می‌دونم وزنم زیاده و قراره باشگاه برم تو از کجا میدونی وزن من بخاطر خوردن بالاعه؟من تیروئید دارم و تخمدون پلی کیستیک بعدشم خودم از اندامم راضیم

2740
من وزنم فقط خود به خود بالا نیست بخاطر تیروئید و تخمدون پلی کیستیک وزنم بالاس

منم دقیقا همین بیماری ها رو دارم با قد ۱۷۴ وزنم ۱۰۷  غذات رو فقط بکن پروتیین و سبزیجات. لباس مشکی هم بپوش

عزیزم تو ۴ ماه ماهی ۵ کیلو کم کن میشه ۲۰کیلو..‌شما ۴۰کیلو اضاف داری چطور میگی معلوم نیست و...

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
چرا زور میگید وقتی چیزی نمی‌دونید خودم می‌دونم وزنم زیاده و قراره باشگاه برم تو از کجا میدونی وزن من ...

من هم تیرویید دارم هم پلیکیستیکم ولی اضافه وزن ندارم اینا دلیلش نیس ک باید رژیم بگیری گل

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه