2733
2739
عنوان

اگه باباتون زنده ست الان برید بغلش کنید و ببوسیدش

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 26 پست
من ۱۸🖤💔

روحش شاد

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بابای منم گاهی حرفای بدی میزد ولی از ته دل نبود

حرفای بد این از بد ام بد تر هست 

خیلی بد 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2740
منم هیچوقت بغل نشدم حس میکنم کمبود محبت دارم

بابای من  فقط پسر براش ارزش داره     کاشکی این طور نبود  که خدا قهرش نمی‌گرفت  و داداش  ۲۸ ساله مو نمی‌برد     تاوان فرق گذاشتنش ما دادیم     الان دو ساله  زندگی نکردیم  از وقتی داداشم رفت