2737
2734
عنوان

میخوام بدونه شوهرم برم مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتن که نرو ولی اگر میدونی اخلاق شوهرت خاصه یه زنگ‌بزن نه اینکه اجازه بگیری بگو دارم‌میرم تعارف کن چیزی نمیخواییند از اونجا بیارم و این حرفا .ولی خب زنگ زدن بنظرم اشکالی نداره 

#انسانیت
2742

والا ما تا دیدیم مکه و کربلا ام میخوان برن فامیل میان خداحافظی میکنن نه زنگ بزن نه حضوری برو هیچی دیگه یجور تاپیک‌زدی فکر کردم با دوستات میخوای بری سوغاتی ام سعی کن خوراکی بگیری هزینه اش کمتر میوفته برات

خودش گفت برو نری ناراحت میشن اونوقت خانوادش دوبار رفتن سفر از من خدافظی نکردن

نه به شوهره نه خانوادش از الان رو نده یعنی چی خدافظی یعنی داری اجازه رفتن میگیری ازشون 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2740
گفت کار دارم بنظرتون اون باید بیاد باهام خدافظی کنه یا من باس میرفتم از شوهرم خدافظی کنم؟

ببین خدافظی کردن معنی نداره، یا باید شوهرت میومد میدیدت که قبل سفرت همدیگه رو دیده باشید یا تو میرفتی ببینیش، وقتی ازش درخواست کردی بیاد و نیومده یچیزی پیش اومده که نیومده، مثلا حرفی چیزی بهش زدن یا خودش نخواسته بیاد

میتونستید هم برید بیرون کافه ای چیزی همدیگه رو ببینید

بنظر من الان شما باید حق به جانب باشی چون بهش گفتی بیاد و نیومده، یعنی یذره دیدن تو براش اولویت نبوده