2733
2739
عنوان

دوستان به صورتم فیلر بزنم؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 48 پست
یه مشکلی که هست اینه مامانم منو با سلبریتی ها مقایسه می‌کنه  مثلا میگه اگر یکم فیلر بزنی صورتت ...

مادرتون هم تحت تاثیر رسانه و اطرافیان هستش

شما نباش

همینطوری که هستی خودتو دوست داشته باش

باور کن اگه الان صورتتو نپذیری هرچقدرم عمل زیبایی روش انجام بدی بازم نمیپذری

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرتون هم تحت تاثیر رسانه و اطرافیان هستش شما نباش همینطوری که هستی خودتو دوست داشته باش باور کن ...

خیلی حرفاتون منطقیه 

اگر من یه ذره منطق داشته باشم باید خودمو هر طور هستم دوست داشته باشم

خیلی ممنونم باهام حرف زدی

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
خیلی حرفاتون منطقیه  اگر من یه ذره منطق داشته باشم باید خودمو هر طور هستم دوست داشته باشم خیل ...

عزیزم

طبیعیه که به صورتت حس بدی پیدا کنی پس لازم نیست خودتو سرزنش کنی

الان داخل رسانه ، توی زندگی واقعی همجا جوری هست که ادما دارن از خوده واقعیشون دوری میکنن 

و تحت تاثیر هستن

و شما همینکه آگاهی پیدا کنی که نباید تحت تاثیر قرار بگیری کار بزرگی کردی

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2742