2733
2739
عنوان

قرص خواب برای بچه ی یکساله

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 35 پست
دیر میخابید یا هی بیدار میشد خوابش سنگین نمیشد؟ من پسرم خوابش سنگین نمیشه انگار همش بیداره

وای خدا پسرمنم همین‌بود هر نیم‌ساعت بیدار میشد مینشست  تاصبح یعنی تواین ۴سال من ۱شب رو تاصبح نخوابیدم‌کل خوابم ۲و۳ساعت بود توطول شب

سندروم داون سندروم عشق ومهربانی🥰 ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا
طور خدا این قرص ها رو به ابن طفل معصوم ها ندین😭 آخه این چیه تازگیا باب شده تا بچه طوریش هست میگن ب ...

بیش فعالی باید با روانشناسی درمان شه که اینده بچه مثل من نشه

ولی پیش یه سری روان پزشک ها نباید رفت که هم کیسه داروخونه دار رو پر میکنن و هم از سر خود رها میکنن و بچه رو نابود تر میکنن با یه دونه قرص 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی کوچولوعه  شاید شبا شیر میخاد یا گشنه باشه

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

آلرژی  هم نداره؟ 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
2728
بیش فعالی باید با روانشناسی درمان شه که اینده بچه مثل من نشه ولی پیش یه سری روان پزشک ها نباید ر ...

کسی واقعا بیش فعال باشه اره!

نه الان که تا بچه روی طبیعتش شیطنت داره و بالا و پایین میپره میگن بیش فعال و به قول شما جیب دارو خانه پر میکنن

🔴چرا قبل از اینکه میخوایید پست رو ریپلای کنید لایک میکنید؟!😬😤🔴 یعنی اگه تو نی نی سایت بگی نفس میکشم میگن برا کدوم شهری؟ کجایی؟ مگه هنوزم کسی هست نفس بکشه این چیزا برا عهد قاجاره🤦‍♀️😤😤 اینجا هر کسی بر اساس تفکر و عقاید خودش نظر میده وقتی نظری میپرسی با عقل خودت بررسی اش کن بعد تصمیم بگیر یاد بگیر خودت مسئول زندگی خودت هستی الکی بر اساس چهار تا نظر آتش به زندگیت نزن پشیمونی بعدش سودی نداره 😉🙃🙃