2737
2739
عنوان

برای پس انداز سکه بخرم یا طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 52 پست
وقتی کارت و بشکنی دیگه نداریش که چیزی بخری نرو بانک نگیر به نظرم...یا اصلا میتونی بزار بانک (سپرده ر ...

مرسیییی

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

طلای شکسته رو خودشون قیمتشو تعیین میکنن یا مثلا میتونم برم بگم به اندازه ی انقدر گرم میخوام؟

میتونی بگی انقد پول داری میخوای طلا شکسته بخری بعد ازش بپرس ببین چند گرم به اندازه پولت طلا داده بهت

2728
من سکه میخرم طبق قیمت روزم میفروشم

سودش خوبه؟ بعضیا میگن سکه رو باید مدت طولانی نگهداری تا ضرر نده

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
میتونی بگی انقد پول داری میخوای طلا شکسته بخری بعد ازش بپرس ببین چند گرم به اندازه پولت طلا داده بهت

اها پس من باید بگم چقد میخوام

اره با قیمت طلا اونم میره بالا دیگه قیمتش قیمت روز تابلوئه

اها مرسی♥️

2740