2737
2739
عنوان

خواهشاً به خودتون مغرور نشید🤌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 23 پست
ایراد از خودته خانوم اینقدر روی دوستی و رفاقت حساب باز نکن یجا بد میخوری

باهاشون دوستی ندارم 

این حرفمو رک به خود دوستم گفتم...

اون همکلاسی هم نمی‌شناسمش 

یهو اومد تحقیرم کرد

بحثم اینه شعور همکلاسی بودن و شاغل بودن رو داشته باشن🤌🏻

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...
بله ، و اینکه غرور کاذب دارن ، مثلا ی خانم دکتر و ی اقای دکتر ، آقا انگار داره وظیفه و مسئولیتشو انج ...

دقیقاااا 

ما تو دانشگاه دخترا انگار دختر شاه پریون هستن ولی آقایون خیلی خاکی تر هستن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

درخت هرچه پربارترباشه سرش پایین تره  اینجا آقای دکتر داریم بسکی خاکی ومهربان هس مردم واسش گل م ...

😍😍😍😍😍 ای جانم😍😍😍😍😍😍

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...
2731
چون شرایطت ک فرق کنه اخلاقتم فرق میکنه در نتیجه ادمایی ک واسه ارتباط برقرار کردن انتخاب میکنی ام فرق ...

پس من چرا همونم🥴

خسته نیستن؟

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

البته موافقم 

ولی از اون جایی که جامعه دستاورد سالاره ارزش آدم های امروزی رو فقط دستاورد هاشون تعیین میکنه 

و کسی که دستاورد نداشته باشه ارزش شخصیتی نداره 

(از نظر من انسان خودش باید حضورش با ارزش باشه چه با شغل چه بی شغل ولی خب تو جامعه الان زیاد میبینیم همین جمله بالا رو میگن)

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
خسته نیستن؟

نه🥴

2740

کاری به تجربه ی شخصی شما ندارم، اما روی سخنم با اون کاربرایی که پشت سر خانوما حسابی بد گفتن، نگید اینارو! زن علیه زن نباشید!! مرد حسود ندیدید به عمرتون. 

مرد اگه حسود باشه، چنااااان دودمانتو به باد میده که آرزو میکنی کاش با زن حسود مواجه بودی. نه مرد حسود

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم