2733
2734
اخه سنش کمه چی الان شما رو خوشحال میکنه بعنوان یک مادر؟ 

محبت قدردانی اینکه منو دوست خودش بدونه اینکه اگر گاهی چیزی میگم شک نکنه خیرخواهشم و دوسش دارم و صداش رو برام بلند نکنه اینکه بهم بگه دوستم داره و پشیمونه و الان قدر حضورم رو می‌دونه اینکه برای آینده ش تلاش کنه و شاد باشه و بخنده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

محبت قدردانی اینکه منو دوست خودش بدونه اینکه اگر گاهی چیزی میگم شک نکنه خیرخواهشم و دوسش دارم و صداش ...

چه جالب 

مادر منم ازم میخواد فقط شاد باشم 

عصبی نشم 

به درسام برسم 

کمکم نکردم مهم نیس

حس میکنم یجورایی مثل مادر خودمی  مادر منم دیشب اشک میریخت که همه جا خواری و ذلت کشیده (بیشتر م ...

😭😭😔😔اون فقط به محبتت نیاز داره میخواد بدونه برات مهمه حضورش وجودش برات ارزشمنده،من ی دختر ۲۶ساله هم داریم خیییلی دوسم داره با هم رفیقیم همیشه بغلم می‌کنه بوسم می‌کنه میگه تو تنها رفیقمی حتی پاهامو میبوسه البته من راضی نیستم ولی میگم اگر ی روزی به اون بالا بالاها رسیدی به خاطر همین کاراته

2728
چه جالب  مادر منم ازم میخواد فقط شاد باشم  عصبی نشم  به درسام برسم  کمکم نکر ...

به خدا قسم هیچی با ارزش تر از اینا نیست برای ی مادر ،اینکه ببینه بچه ش شاده پرانرژیه داره برای زندگیش تلاش میکنه

2740