2733
2739
عنوان

تو خونم حس سنگینه مثل دعا و طلسم

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 21 پست
شوهرمنم با خانوادش همش دنبال دعان.طوری شده ک از سایمم میترسم.

موندم چیکار کنم ما خانوادمون معتقده ....برادرم خیلی به حجاب و دین اعتقاد داشت الان کلا ورق برگشته چون این خانم پوشش نداره و همش در حال دعا گرفتنه مخصوصا دعای خوردنی ...همش در حال تماس و پیام یک لحظه برادر منو رها نمیکنه

ما همش دعوا داریم توی خونه 

دوست دختر لوسیفر🖤
یک مشت دعا از تو خونم پارسال جمع کردم.هی میگم ببرم جای دوری بندازم هی خود ب خود یادم میره.این دعای ا ...

الان ببرسرظرفشویی آب بگیرشون بعدم بندازه بره

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

موندم چیکار کنم ما خانوادمون معتقده ....برادرم خیلی به حجاب و دین اعتقاد داشت الان کلا ورق برگشته چو ...

خدا بهش رحم کنه.منم خودم با شوهرم و رفتاراش و خانوادش مخالف بودم.خانوادم ک بماند .نمیدونم چی ب خوردمون دادن یک شبه لال شدیم همه.هنوزم ک هنوزه دارن اینکارو میکنن.

الان ببرسرظرفشویی آب بگیرشون بعدم بندازه بره

باطل میشه. چون شنیدم میگن سرکه و جیش بچه و اینا بریزی روش ک باطل بشه. این دعا رو شوهرم بعد درخواست طلاقم گرفته بود ک تو خونه پیداش کردم.اسمم تو یک مربع بسته نوشته شده.البته دوتا مربع تو در تو .

2742

حقیقتاازطلسم سردرنمیارم فقط آب روون شنیدم

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
من اینقد از اینا چیز میز دیدم از سایمم میترسم.

نترس

اگه هر روز سوره ناس و فلق رو بخونی و ۵۰ ایه و آیه الکرسی هم بخونی هیچ مشکلی پیش نمیاد

نماز امام زمان هم بخون حتما

بابت اینکه اعتقادات ضعیف شده هم نگران نباش

خدا همیشه منتظر برگشتن ما هست به قول شعر فیلم دردسر های عظیم در رو که واکنی خدا پشت دره...