2737
2734
عنوان

رابطتتون با خواهرشوهرتون چجوریاس

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 28 پست

خیلی خوبیم مث خواهریم 

خب شما هم برین 

دنیا دوروزه

تا کی کشمکش و دوری؟

عی بابا بگذرین هر چه بوده بینتون هم 

دشمن که نیستین

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یعنی شوهرش نمیاد؟؟خب نیاد رابطه خواهر برادری سرجاش 

شوهرش ک مهم نیس ولی خودش میتونس همون روزای اول بیاد عید دیدنی همه جا رفته تازه دیشب اومده اونم حس میکنم مادرشوهرم اصرار کرده بیاد.عزیزم احترام احترام میاره وقتی یکی محل…ب کسی نزاره این چه خواهریه خب

2728
شوهرش ک مهم نیس ولی خودش میتونس همون روزای اول بیاد عید دیدنی همه جا رفته تازه دیشب اومده اونم حس می ...

نمیدونم والا منم دوتا دارم مسافرت و مهمونی بودن فرداشب قرار بیان تا۱۳وقت برا دید و بازدید

خیلی خوبیم مث خواهریم  خب شما هم برین  دنیا دوروزه تا کی کشمکش و دوری؟ عی بابا بگذرین ...

ما چن بار رفتیم و خوب بودیم ولی شوهرش کینه ایه با اینک مقصر اونه.دیگه اخرش همسرم خودش عصبانی شد و قسم خورد ک دیگه نمیره خواهرشم هیچوقت ی زنگ نمیزنه حتی وقتی همسرم مریض شد بعد دیشب ۵دیقه اومده خونمون اونم با چه رویی نه خنده فلان ک مطمعنم مادرشوهرم مجبورش کرده بود شوهرم از خود بیخود شده بماند ک محل ندادم اصلا

2738
نمیدونم والا منم دوتا دارم مسافرت و مهمونی بودن فرداشب قرار بیان تا۱۳وقت برا دید و بازدید

نمیدونم چرا میخاید مقاومت کنید میگی مسافرتن و دلیل دارن خب واضحه.خواهر همسر من همه جا رو رفتن گشتن حتی فامیلای دور اونوقت روز نهم پاشده اومده اینجا اونم ۵دیقه .نمیتونم درک کنم بعضیارو واقعا

ما چن بار رفتیم و خوب بودیم ولی شوهرش کینه ایه با اینک مقصر اونه.دیگه اخرش همسرم خودش عصبانی شد و قس ...

شما میون داری میکردین 

مشکل آقایون حل میشه 

الان شما هم میرفتین بخاطر خودتون اول که الان حالتون چندان جالب نیست و ناراحتین دوم بخاطر بچه هاتون که قطعا در آینده با فامیل ارتباط دارن 

با هم خوش باشین تا جایی که میتونین 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
وااای شوهرمنم انقدر رومیده دیگه حساب نمیبرن.بایکیشون ک کلا قطع رابطه ایم اونم چون ب شوهرم بی احترامی ...

متاسفانه همسر من خیلی زود خام میشه پاشد به بچشم عیدی داد.در حالی ک خونه خریدیم و بدون کادو ث شیرینی اومدن.غرور اگه نباشه سو استفاده میکنن همه

چهارتا دارم 

بارها تلاش کردم ارتباط رو خوب کنم 

بارها هم از دیگران حرف شنیدم بابت این کارهام 

فکر میکردم فایده داره 

فکر میکردم با محبت خوب میشن 

براشون تولد بگیر 

تو کارهاشون دخالت نکن 

عیدی بده 

مهمونی بده 

احترام بزار 

اما هییییچ تغییری نشد و بدتر هم شدن 

بزرگتر میشن کامل میشن شبیه مادرشون 

بزرگشون۳۷ سالشه 

کوچیکشون ۳۰

چهارتا دارم  بارها تلاش کردم ارتباط رو خوب کنم  بارها هم از دیگران حرف شنیدم بابت این کا ...

دقیقا یه سال ازش بزرگترم چندین بار بهترین هدیه هارو خریدیم گرون حتی.ولی دریغ از پاکت شیرینی برای خونه نو عروسیمون