2737
2739
😒 چه بی منطقی  خودت گفتی خارج اینجوریه منم جوابتو با توحه به شرایط ایران دادم ک خارج با ایرا ...

عزیز من 

من گفتم یه پولی دربیاره 

نگفتم که مستقل بشه و خونه و ماشینو....

اینکه یه پسر خرج خوراکی ش هم از باباش بگیره دیگه خیلی زشته 

هرچقدرم که کار نباشه 

بازم باید تلاش کنه   بگرده 

منتها پسرای امروزی خیلی تنبل شدن 

زمان قدیم میرفتن جنگ 

الان یه دانشگاه میرن که فقط بگن اره یه مشغله هم داریم

😒 چه بی منطقی  خودت گفتی خارج اینجوریه منم جوابتو با توحه به شرایط ایران دادم ک خارج با ایرا ...

بله من بیمنطقم🙃

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز من  من گفتم یه پولی دربیاره  نگفتم که مستقل بشه و خونه و ماشینو.... اینکه یه پسر خ ...

عزیز رو پیام شما ریپلای نکردم با اون خانم بودم ک این حرفو زد

اره خب یکی از دلیلاش اینه ک امروزه خود جوونا هم بلاتکلیف شدن و نمیدونن دارن چیکار می کنن برن دنبال کار باید درسو ول کنن برن دنبال درس وقت نمیشه کار کرد ک خرج خودشو بده

ولی خب درسته ی پسر زرنگ باشه میتونه ی منبع درامد کوچیکی حتی شده با گوشیش داشته باشه و در ادمش تحصیل کنه

ولی خب کسی ک باباش میتونه خرجشو بده بنظرم اشکالی نداره ک تو دوران دانشجویی خرجشو بده تا پسره رو درس فقط توجه کنه و ذهنش درکیر چیرهای دیگه نباشه

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!

من داداشام تو این سن کار میکردن(خیلی سالها پیش) از قضا برادرشوهر کوچیکمم همسن داداشام بود و بیکار بود و همش دستور میداد و از غذاهای مادرشوهرم ایراد میگرفت بعد مادرشوهرم همش تعجب میکرد از داداشام میگفت مگه بابات کار نمیکنه؟ 😥چرا یه بچه تو این سن باید کار کنه😐چند بارم پیش اومد تو مهمونیا بقیه از مادرشوهرم میپرسیدن آقا پسرت چیکار میکنه؟ میگفت مگه بچم يتيمه که بره سرکار 

الان ساله ها میگذره (33سالشونه)داداشام ماشالله صاحب خونه و زن و زندگی شدن ولی همچنان برادرشوهرم بیکاره و ازدواج نکرده و از جیب پدر خرج میکنه

2731