2733
2739
عنوان

برا مهمونی افطار چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 19 پست
حلیم گندم بپز 

تا حالا درست نکردم

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
نه برنجی نمیخورن قرار افطاری ساده باشه

من مهمون دعوت کردم افطاری خوردن دیگه گفتن شام نیار منم کلی غذا گذاشته بودم ریختم براشون بردن خونه سحر بخورن 

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

راستش به نظرم غذا پلویی راحتتره 

خواهرشوهر من دو شب پیش دعوتمون مرد 

کتلت کوکو سبزی فلافل 

خوراک بادمجون و سوپ و سبزی و پنیر داد واقعا خسته شده بودن

من خودم پلو مرغ درست کردم خسته شدم ولی برای من راحتر بود

راستش به نظرم غذا پلویی راحتتره  خواهرشوهر من دو شب پیش دعوتمون مرد  کتلت کوکو سبزی فلاف ...

اره برنجی راحت تر ولی مهمونی هرجا رفتیم گفتن برنجی درست نکنید 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2728

ببخشید ی سوال داشتم 

من مادرشوهرم شونو دعوت کنم دو نوع غذا خورشت قورمه در کنارش لازانیایی... چیزی بزارم 

من سه ساله مادر پدر شام نیومدن بخوام غذا از بیرون بگیرم ناراحت میشن اونا؟ 

کاربری دست دو نفره