2733
2739
چیکار کنم بتونم ببینمش هفته بعد لطفااا بگو گلم یعنی میگی حسی داره بهم ؟؟خیلی دیروز بد گفت اصلا فک کن ...

سعی کن یک هفته نه پیام بده نه زنگ

نه ب پیامش توجه کن نه زنگ

خودش میاد سمتت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سعی کن یک هفته نه پیام بده نه زنگ نه ب پیامش توجه کن نه زنگ خودش میاد سمتت

خوشگلم اون هرگز پیام بهم نمیده من دوستس دارم و من حسمو بهس گفتم اواش گفت مشکلی با در ارتباط بودن ندارم دیروز دیدمش خصوری گفت حسی بهت ندارم خودتو اذیت نکن بعدش گفت چقدر عجولی اینا پیامم سین نکرو پاک کردمش بابد تو هفته بعد ببیننش وگرنه میره تهران دبگه دستم بهش نمیرسه

2742
جان

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
وقتی ب سن من رسیدی

خودت رومسخره کن عوضی

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2740

سلام خوبی عزیزم پست قبلیتو خوندم ،،خودم حال خوبی

نداشتم از دیروز،،گلم میدونم سختته ،عشق یه طرفه

سخته،،گلم میدونم نارحتی دلت گرفته است،،ولی

تو عشق یه طرفه باید خیلی عذاب بکشی،،امیدولرم

ادنی سر راهت قرار بگیره که عشقتون دوطرفه باشه

گلم

سلام خوبی عزیزم پست قبلیتو خوندم ،،خودم حال خوبی نداشتم از دیروز،،گلم میدونم سختته ،عشق یه طرفه سخ ...

مررسی زیبای مهربوتم حال دلمم خیللی بده خیلللللی ولی دعاگوتم