2733
2739
عنوان

دارم از وحشت میمیرم یه عکسی با دوربین گوشیم گرفته شده

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 42 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بهش میاد دسته مبل عروسک چوبی یا یه چیز اینجوری باشه

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2728

احتمالا با اسنپ چت عکس گرفتن

ما که جوانی نکردیم!یعنی وقت و حوصله اش را نداشتیم.ما سرمان شلوغ بود، خیلی شلوغ!به قدری فکر و مشغله روی سرمان سنگینی می کرد, که درک درستی از سن و سال نداشتیم...ما حتی کودکی هم نکردیم,چشم باز کردیم و پیر بودیم!ما قربانیان بدترین برهه‌ی تاریخ بودیم.نسل جوانی‌های بر باد رفته،نسل بحران و بلا تکلیفی،نسلی که بدون فریاد، در دل آتش زمانه سوخت.ما کم سن و سال ترین سالمندان تاریخ بودیم...                        🌱نرگس صرافیان طوفان🌱
2738

بگذار لطفا

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم