2737
2734
عنوان

چطور بهش بگم کات کنیم؟گفت پوستت مرغیه

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 25 پست
شما هم قضاوت نکن محرمیت بینمون خونده شده

قضاوت‌نکردم طبق حرفی که زدی جوابتو دادم هنوز هیچی نشده اینجوری بهت تیکه میندازه چهار روز دیگه کلا اعتماد به نفس هیچ خودتم نابود میکنه

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️اکانت davin31مال منه که تعلیق شده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

حتما حتما کات کن

چطوری بگم نداره بگو تو آدم ایده آل من نیستی با آدم پررو باید پررو باشی اصلا ملاحظه نکن مگه اون ملاحظه کرد!

این آدم اعتماد به نفس برات نمیذاره

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2740

پسفردا از تیرگی بدنتم اظهارنظر میکنه بنظرم بهش بگی بهتره

بگو بخاطر چیزی که دست من نبود و نیست چراباید ناراحت شم بیشتر بخاطر اینکه گستاخانه صحبت کردی ناراحت شدم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
خووتون تنهایی دوتایی

چرا اینقدر تو نینیسایت آخوند زیاده 

شما مرجع دینی هستین آخه 

یسئوال میپرسی باید از صفحه شناسنامتو عقد نامت عکس بفرستی 

نخیر با خانواده خیالتون راحت باشه