2737
2734
عنوان

از نظر روحی نیاز دارم چند تا مامان بگن ما هم همینیم طبیعیه

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 89 پست
اسنب فود پیک 😅😅😅 فعلا فقط استراحت کن وقت زیاده با کوچولوهات بری دور دور بیرون خرید لذت ببرین

نه از نظر هواخوریش گفتم 😅

آره فقط این دوران کذایی تموم بشه

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
تازه در اصل این چهارمیه خخخخخ دومی رو بعد از سه ماه از دست دادم ، حقیقتش من تک فرزندم و ازین موضوع آ ...

میفهمم.دختر من توی این ۵ سال انقدر با تنهاییاش کلنجار رفت ک خودمو سرزنش میکردم ک چرا دارم دیر براش همبازی  و همدم میارم.میگفتم خدایا شرایط با من راه نیومد من توی این سن تازه دومی رو میخام بیارم و پرونده بسته بشه تو دوقلوش کن ک حداقل ۳ تا همراه باشن با هم ب درد هم بخورن منم یه بار اذیت بشم.خدا هم منت سرم گذاشت دو تا هدیه بهم داد

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهمم.دختر من توی این ۵ سال انقدر با تنهاییاش کلنجار رفت ک خودمو سرزنش میکردم ک چرا دارم دیر براش ه ...

الحمدلله رب العالمین ..... حالا معجزاتی در دخترت ببینی که خیلی جذابه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
الحمدلله رب العالمین ..... حالا معجزاتی در دخترت ببینی که خیلی جذابه

واقعا وجود خواهر و برادر نعمته

2728
2740
نرفتم هنوز

انشالله خدا خواسته دلت بهت .سالم و ب وقتش بیان بغلت .بارداری دوقولویی خیلی با تکی فرق دار خیلی باید مراقب باشی خودم تجربه دارم از همین ماه های اول تا آخرش استراحت کن 

انشالله خدا خواسته دلت بهت .سالم و ب وقتش بیان بغلت .بارداری دوقولویی خیلی با تکی فرق دار خیلی باید ...

انشاءالله ممنونم از دعات عزیزم.بخام نخام افتادم عزیزم خیلی داغونم

انشاءالله ممنونم از دعات عزیزم.بخام نخام افتادم عزیزم خیلی داغونم

حالا بی حالیت عیبی نداره ولی سعی کن زیاد کار نکنی و اصلا چیزای سنگین بلند نکنی مواظب خودت باش حسابی دوقلو اکثرا زود به دنیا میاد زیاد کار نکن به خودت استراحت بده مخصوصا وقتی سنگین تر شدی انشالله به سلامتی و با دل خوش بغلشون کنی به وقتش 

حالا بی حالیت عیبی نداره ولی سعی کن زیاد کار نکنی و اصلا چیزای سنگین بلند نکنی مواظب خودت باش حسابی ...

چند وقت ک توی اسباب کشی بودیم ازین ب بعد باید مراعات کنم.مرسی بابت راهنماییات عزیزم

عزیزم 😁😁😁😆😆😆 دیگه مادرشدن دردسر داره عزیزم

🤷‍♀️😅😅

2706