2737
2734
عنوان

برای هرکی تو این سایت دعا میکنم به عشقش برسه میترسم رقیبم باشه🤣💔

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 53 پست
مگه منو میشناسی 😂

اره از خیلی وقته تاپیکات رو میبینم 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
اره از خیلی وقته تاپیکات رو میبینم 

ادما از هر جهت کامل نیستن که منم اسکول شدم 😂

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ادما از هر جهت کامل نیستن که منم اسکول شدم 😂

دقیقا نکته همینجاست 😂🫠 

منم کسی رو علاقه مندم بهش میقهممت ولی اگه نباشه دیگه بیشتر از چند روز حاضر نیستم ب خاطرش از خوشیم بزنم 

و قطعا میرم کیس بعدی خوب و کامل از نظر معیارام میخورم😂😂 

نمی‌دونم مشکلتون چی بوده که رفته ولی قدر خودت بدون اونی که رفته یک درصد تو رو میخواست نمی رفت میموند 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
دقیقا نکته همینجاست 😂🫠  منم کسی رو علاقه مندم بهش میقهممت ولی اگه نباشه دیگه بیشتر از چند رو ...

من باهاش در ارتباطم 

قطع ارتباط نیستیم ولی فعلا ازش دلخورم 

کلا همه چی پیچیدس

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2742
دقیقا نکته همینجاست 😂🫠  منم کسی رو علاقه مندم بهش میقهممت ولی اگه نباشه دیگه بیشتر از چند رو ...

اخه از کسی خوشمم نمیاد همه زشت و بی کلاس و نچسب شدن 

مرد قشنگ وجود نداره شایدم من به چشمم اینطوری میاد

اخه از کسی خوشمم نمیاد همه زشت و بی کلاس و نچسب شدن  مرد قشنگ وجود نداره شایدم من به چشمم اینط ...

نه عزیزم انقد پسر خوب زیاده تو چشمت بسته هست 

نه عزیزم انقد پسر خوب زیاده تو چشمت بسته هست 

من که ندیدم والا، اصلا از مردا بدم میاد 

2740
من بودم میرفتم پیویش یکم سر به سرش میذاشتم 😂

گناه داشت😂😂😂

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!