2737
2734
عنوان

نظرتون راجب به پسری که...

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلیقه ایه بعضیا دوست دارن بعضیا نه

من به شخصه دوست ندارم ولی دوست دارم مثلا از اون دستبندای خوشکل بندازه دستش  

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2728
خیلی مسخره ست دیگه این چیزا رو مد نکنید  گوشواره رو معمولا خانما استفاده میکنن نه پسرا

اخه تاریخچه گوشواره برمیگرده به مصر و مردانی که درجه بالا داشتن استفاده میکردن

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
اخه تاریخچه گوشواره برمیگرده به مصر و مردانی که درجه بالا داشتن استفاده میکردن

آیا ما توی مصر باستان زندگی می‌کنیم؟ 

من با توجه به جامعه الان مون میگم 

شاید چندسال دیگه عادی سازی بشه ولی بنظرم اصلا چیز جالبی نیست 

‹ ‌در قفس خیالِ تو ، تکیه زنم به انتظار! › https://harfeto.timefriend.net/17117328008997
آیا ما توی مصر باستان زندگی می‌کنیم؟  من با توجه به جامعه الان مون میگم  شاید چندسال دیگ ...

داخل ایران باستان هم بوده ولی خب باشه هرکسی یه نظری داره

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2740