2733
2739
عنوان

خانمای باتجربه و با سیاست بنظرتون ب دختر از چند سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 18 پست
فشار نیاریم انجام نمیدن

مشکل همینه‌. 🤣

باید یه جوری یادش بدین که کم کم خودش علاقه مند بشه و کمک کنه.

ضمنا کار رو فقط به بچه نسپرید، خودتون و همسرتون هم کمکش کنید که احساس سنگینی نکنه.

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
مشکل همینه‌. 🤣 باید یه جوری یادش بدین که کم کم خودش علاقه مند بشه و کمک کنه. ضمنا کار رو فقط به ب ...

مثلا چه جوری 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مثلا چه جوری 

بستگی به تحوه تربیت شما داره. اما اینم بگم که برای انجام دادن کار ها خیلی بهش وعده ندین (مثلا اگه فلان کار رو انجام بدی برات عروسک میخرم و...) چون در اینده در عوض کوچکترین کار هم از شما توقع داره که مزد بگیره. بهتره وعده های کوچیک بهش بدین.

مثلا اگه این هفته دختر خوبی باشی و توی کار ها بهمون کمک کنی، با هم میریم شهربازی. (مثلا)

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

به نظرم از هفت سالگی به بچه ها مسولیت های کوچیک و در حد توانش بدن خوبه 

فرقی هم نداره دختر پسر 

دعوا نکنید یا با توپ تشر بگید تو دختر فلانی باید اشپزی کنی خونه رو تمیز کنی 

اگرم نتونست یا اشتباهی کرد سریع دعوا نکنیم بهش فرصت بدیم تا یاد بگیره و تمرین کنه

مامان من یا کلا بهم کاری نداره یا وقتی میخواد اشپزی اینا یادم بده اینقدر بد رفتار میکنه که حالم از دختر بودنم بهم میخوره 

ولی اینطورم نیست ازم کاربکشه من خونه رو تمیز میکنم اشپزی با اونه 

با این قضیه هم مشکلی نداره ها ولی وقتی میخواد یادم بده یه جوری رفتار میکنه از دختر بودنم بدم میاد 

با مهربونی وصبوری یادش بدید لطفا نه اینکه حس حقارت بهش دست بده 

خوشگل زندگی کن تا خدا بهت لبخند بزنه 💛 🌱 
2728