2733
2739
عنوان

بیاید یه سیاست کثیف یادتون بدم😂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 27 پست
آخه چرا باید جلو مادر شوهر عزیز بشیم مگه کیه😂😂😂

واقعا جدی میگی عزیزم؟ منم اتفاقا خیلی دوست دارم حرف شمارو بزنم ولی واقعا نمیشه..

مادرشوهر مادر کسیه که تمام وجود منه ، مادر کسیه که منو کامل می‌کنه ، مادر کسیه که پدر بچه‌هامه 

پس پس بایددد احترامشو داشته باشم باید خودمو عزیزم کنم بخاطر آرامش زندگیم ...همینجور ک انتظار دارم همسرم هم خودشو پیش مامانم عزیز کنه

نظر شخصی بنده است با کمال احترام خدمت شما دوستان عزیزم 

خوب چه کاریه زنگ بزنی جاری ، صداتم ضبط کنه، 

با پنبه سر میبری، بدون اینکه به کسی بگی حالا یکروز زودتر یا یک هفته زودتر مادر شوهری دعوت میکنی کیک میگیری کادو میدی، میگی میخاست نفر اولی باشم که تبریک گفتم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برا اینکه مدال میندازن گردن عروسی که بهتر باشه

اره واقعا 

مدال من که اینقدر سنگینه گردنم داره میشکنه

کاش برا منم از اول مهم نبود کسی رو از خودم راضی نگه دارم

حالا مادرم باشه یا مادر شوهر

هر دو ازم سواستفاده کردن

حالا مادرشوهر اسمش روشه

امان از مادر بی محبت

2742

دقیقا جاری منو گفتی،میگفت من زنگ نمیزنم،توهم نزنیاکه ادب بشن،😏بعدمادرشوهرم اومد خونمون جاریم زنگ زد مادرشوهرم الکی گفت بیرونم،نگفت ک خونه ماست،جاریم هم  تبریک گفت،عم گفت کادوتم گرفتم میارم برات

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
عکستون توش مونده؟ اگه مونده برم نگاه کنم بعد 😂

اره عکس داره من رفتم دیدم😂

یه قانونی هست که میگه:گاهی هرچقدر بیشتر پافشاری میکنی وبیشتر سمتش میری و درگیرش میشی اون بیشتر از شما دور میشه🧡🍂... پس رها کن بره شاید رسیدن تو رها کردن باشه! به قول جمله ای که تو کتاب کیمیاگر نوشته بود: انچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت....                                             کارما میگه هرکسی رو بیشتر از لیاقتش دوست داشته باشی بیشتر از لیاقتت ضربه میخوری🤌🪐
2740
واقعا جدی میگی عزیزم؟ منم اتفاقا خیلی دوست دارم حرف شمارو بزنم ولی واقعا نمیشه.. مادرشوهر مادر کسیه ...

بله جدی میگم دوست عزیز احترام باید بذاریم ولی این حقه هارو بزنیم که عزیز بشیم نه من اینجور شخصیتی ندارم که پاچه خواری کنم که عزیز بشم ولی به همه احترام میذارم

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
بله جدی میگم دوست عزیز احترام باید بذاریم ولی این حقه هارو بزنیم که عزیز بشیم نه من اینجور شخصیتی ند ...

بله این نظر شماست عزیزدلم هرکسی هرجور که دوست داره می‌تونه رفتار کنه گلم ...من خودمو گفتم فدات بشم