2733
2739
عنوان

اشتباهی کارت کشیدم چکار کنم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 20 پست
مجبوری قرض کنی

😐😐😐😐 اون وقت ازکی قرض کنم دور آدم باید کسی باشه اینقدر پول داشته باشه اشتباه بوده دیگه مالیات همین پولی که اشتباهی کشیدم فردا خداتومن واسه من میاد واسه جا به جایی این پول خودم باید برم بانک از جیب خودم پول بزارم واسه کارمزد وقتم بره اونم باید درک داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐😐 اون وقت ازکی قرض کنم دور آدم باید کسی باشه اینقدر پول داشته باشه اشتباه بوده دیگه مالیات هم ...

چه طلبکاری شما 

میخوای مالیات اشتباهت هم اون بده 

بلد نیستی کارت نکش 

اونم شاید امروز پولش رو نیاز داره نمیشه که تاوان اشتباه شما رو یکی دیگه بده 

2728
چه طلبکاری شما  میخوای مالیات اشتباهت هم اون بده  بلد نیستی کارت نکش  اونم شاید ام ...

حرف زدن بلد نیستی دهنتو باز نکن نمیگن لالی یا سواد نداری یارو خودش اشتباه کشیده غلط کرده که کشیده به من چه ربطی داره آخه بله قانونی که بایدم هم مالیات منو بده هم هزینه جا به جایی پول 

خدا خیرت بده که قصدت دادن یکی با ما این کار رو کرد بعد از 10 ماه پولو پس داد 

بله اتفاقا اونجوری کنی آدم خوبه میشی قصدت دادن باشه که اینجوری به سرت میدن اینا یه سری ندید بدید تو تاپیک هستن من نمیدونم اینا ازکجا پیداشون میشه اخه هیچی حالیشون نیست پول بنده خدا از کسی گرفتم دادم بهش ولی باید حواسشون جمع کنن دیگه الان یه عالمه مالیات میاد واسه من