2733
2739
اصلش که نزدیک اذان مغربه،؟تکرارشو فک میکنم ۱۲ و نیم باشه البته من خودم این موقع نرفتم ببینم،بازم یه ...

نه لغوش کردن ساعت ۸صبح از شبکه قران پخش میشه ۱۲نیم نیست دیگه

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهین نکنید زشته اعتقاد ندارید لطفا تشریف ببرید بیرون از تاپیک😊

همین را بگید. من نمیدونم تو این سایت چه سریه یکسری ادم فقط الاف نشستن به اعتقادات بقیه توهین کنند. یکی نیست بگه وقتی به امام و ایمه اعتقاد نداری دردت چیه میای تو اینجور تاپیکا.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2742
اون قسمت که اقای زینلی بود چون همشهری خود م هستن و دیدمشون حتی محل حادثه هم من هزار بار تو اون جاده ...

زینلی کدومه همون پسره محمد؟امسال اولین قسمتش خیلی قشنگ بود

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
یه برنامه خارجی بود که تجربه های نزدیک به مرگ رو میذاشت اینا رفتن یه سری چیزا ازش کپی کردن یه یا حسی ...

خانم محترم اگر به چیزی اعتقاد ندارید مجبور نیستی بیای نظرات مسخره ات را اعلام کنی.

یه برنامه خارجی بود که تجربه های نزدیک به مرگ رو میذاشت اینا رفتن یه سری چیزا ازش کپی کردن یه یا حسی ...

دیگه میخوای باور کن میخوای باور نکن

انسانها و کائنات بیکار نیستن بخوان تو رو متقاعد کنن و بهت توضیح بدن

برای جهان هستی هیچ فرقی نمیکنه که تو قبول داشته باشی یا نداشته باشی راه خودش و میره 

خب که چی؟
ادم وقتی خوابه گوز خودشم نمیتونم کنترل کنه بعد انتظار دارین بعد مرگ بر تمام دنیا احاطه پیدا کنه و اط ...

خواب و مرگ متفاوته، اینجور که این افراد میگن وقتی آدم اول که میمیره چون از جنس روح و انرژی هست همچی رو میتونه درک کنه و به جواب کلی از سوالاتش برسه،وقتی رسید دیگه خدا اختیار رو که اینجا داشتیم از مون میگیره و طبق عملکرد هامون توی فضای خوب یا بد قرار میگیریم 

2740

زیباترین قسمت توی این سه فصل یه قسمتی بود یه آقایی بود اسم کوچیکش میثم بود اون تصادف میکنه و امام رضا (ع) و امام حسین (ع) رو میبینه، پدرش هم خادم اهل بیت بوده، آخرش به خاطر گریه ها و دعای مادرش برگشت

اون قسمت بی نظییییر بود

یه قسمتی هم بود یه خانوم پزشک خییییلییی جاش خوب بود رفته بود یه جای زیبا بهش گفتن اینجا جایگاه شهدا و صدیقینه، اما پرده رو زدن کنار نشون دادن که اگر نباشه پسرش در آینده معتاد و کارتون خواب میشه اما اگر باشه پسرش مثل خودش پزشک موفقی میشه و به خاطر پسرش برگشت

خب که چی؟
زینلی کدومه همون پسره محمد؟امسال اولین قسمتش خیلی قشنگ بود

من از گوگل دیدم ولی مال امسال نبود یه اقایی بود که همکارش  شهید میشه پلیسه که شهید شد شوهر معاون مدرسمون بود خودش هم حالش خیلی بد بوده دکترا قطع امید کرده بودن با دعای دخترش برگشت