2733
2739
عنوان

چیکار کنم یبوستم از بین بره باردارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 19 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خاکشیر انجیر شربت انجیر آلو خشک خیس کن نرم شد بخور کاهو چیزای فیبر دار 

من کل دوران بارداری یبوست بودم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

من بعد بارداری یبوست گرفتم فقط آب زیاد خوردم و همش سالاد مخصوصا کاهو 

و سوپ جوپرک و آلو اینا منو درمان کرد 

یبوست یا ار کمبود فیبر و یا از کمبود آب هس این دوتا رو زیاد مصرف کن

2742

من بعد زایمان دچارش شدم هرچیو امتحان کردم جواب نگرفتم و چون سزارین بودم ب شدت اذیت میشدم چند روزم ادانه داشت تا بالاخره مادربزرگم گفت قدیما صابون شیاف میکردن

صابون زرد قدیمیو ی کوچولو تیکه کرد اندازه شیاف و مثل شیاف امتحان کردم سر دو دیقه جواب داد بعد از اون شربت منیزیم هیدروکساید گرفتم میخوردم

برا شما اگ شدید نیست از داروخونه همون شربتو بگیر استفاده کن خوب میشی،این شربتو بهد زایمانتم بخور