2733
2734
عنوان

سر سفره افطار پسرم اشکمو درآورد

| مشاهده متن کامل بحث + 6012 بازدید | 138 پست
ای جانم قربون دستای کوچولوش    

❤🌹 خدا نکنه 🌹

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

اینجا جوابتونو میدم

هر چقدرم تو زندگی مشکل و بی محبتی بشه باز دلیل نمیشه ک ی ادم خیانت کنه جدا بشه بعد هر کاری دوست داشت انجام بده

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینجا جوابتونو میدم هر چقدرم تو زندگی مشکل و بی محبتی بشه باز دلیل نمیشه ک ی ادم خیانت کنه جدا بشه ...

درسته حق با شماست

اما 

گاها شرایط زندگی رو آدمهایی که پایه سست دارن خیلی زود تاثیر میزاره و دچار لغزش میشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
درسته حق با شماست اما  گاها شرایط زندگی رو آدمهایی که پایه سست دارن خیلی زود تاثیر میزاره و د ...

اون دیگه بستگی ب ذات ادم داره

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2728